Skocz do zawartości

Dyskusja o olejach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy, czy Castrol Magnatec 10w40 to dobry wybór do "Dełu" Tico, akurat 90tyś stuknęło i pora wymienić. Płukankę Millersa już kupiłem. Do tej pory był lany jakiś Lotos, Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castrol to

 

Tak a`propos :mrgreen: Artih, mogłbyś w wolnej chwili spojrzeć na karty Edge Proffesional 0w40 A3 (dawniej Long Tec, chodzi oczywiście o ford wss-m2c937-a) a "normalny" Edge Sport 0w40? 8-) Ja nie kumam czym to się różni, a 115 zł/litr to trochę bogato, jeśli płacilibyśmy tylko za marketingowy bełkocik.... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy Castrol Magnatec 10w40 to dobry wybór do "Dełu" Tico, akurat 90tyś stuknęło i pora wymienić. Płukankę Millersa już kupiłem. Do tej pory był lany jakiś Lotos, Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Kup Fuchs unimax 10W40 lub jakiś Millers 10W40 (trident). Castrol Magnatec bym sobie darował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dalej lał Lotosa 10W40.

 

A gdybym bardzo chciał dbać o Tico to zmieniał bym go po prostu częściej niż co 10 000 km (zapewne jeździ tylko po mieście więc to w 100% uzasadnione).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a`propos :mrgreen: Artih, mogłbyś w wolnej chwili spojrzeć na karty Edge Proffesional 0w40 A3 (dawniej Long Tec, chodzi oczywiście o ford wss-m2c937-a) a "normalny" Edge Sport 0w40? 8-) Ja nie kumam czym to się różni, a 115 zł/litr to trochę bogato, jeśli płacilibyśmy tylko za marketingowy bełkocik.... :o
Castrol to szmira w tej chwili. Od tygodnia szukalem info jaki olej wlac do m5. Dedykowany byl zawsze ( jeszcze jak BMW mialo umowe z castrolem ) CASTROL TWS MOTORSPORT - stary prawdziwy TWS w cenie ok 70-80zl 1 litr,innej banki nie bylo. Jakis czas temu castrol wycofal TWS motorsport na rzecz Castrol Edge profesional TWS ktory w ASO kosztuje ok. 110zl 1 litr - jednak gdy spojrzymy na pelna specyfikacje tego oleju to Castrol Edge Profesional TWS ( rekomendowany przez ASO ) to ten sam olej co Zwykly Edge 10w60 sprzedawany po ok. 40zl 1 litr. Roznica jest taka,ze TWS jest barwiony UV na kolor zielonkawy - potwierdzone przez chyba najwiekszy w Polsce serwis BMW ///M.

 

4l Edge 10w60 to prawie rownowartosc 1l TWS z ASO :mrgreen:

 

Obdzwonilem wiele firm,wszyczy zgodnie twierdza - chłyt matrekingowy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.