Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmm czytam, ale jakoś nie pokojarzyłem i zrozumiałem, że tam też nie do końca jest gites :o

Czyli rozumiem, że mogę podjechać na Braterską i spokojnie tam przycupnąć na hmm 4-5h? Potrzebuję umyć, wyapckować i wyglinkować, i tam nie ma z tym problemu? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W godzinach wieczornych po za umyciem i glinką wiele więcej nie zrobisz bo jest duża wilgoć i komary.

Najlepiej ruszyć od świtu i w bardziej pochmurny dzień. Do glinki, cleanera i wosku nie potrzebujesz zajmować stanowiska na myjce, to można zrobić praktycznie wszędzie (możesz nawet zająć miejsce przy odkurzaczach). Miejsce jest "przyjazne" ale tak jak mówi balcerek miej pod ręką tylko potrzebne klamoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, acz kolwiek pucowanie furek kręci mnie już od dawna. Podobnie jak Wy miałem zawsze problem z miejscem gdzie można samemu umyć auto. Otóż jest na ul. Puławskiego 48 myjnia, gdzie za parę złotych można samemu umyć sobie auto :ad: Rozmawiałem też dziś z właścicielem i mówi, że spokojnie można rozpuścić wici na forum.

Obecnie są tam dwa zadaszone stanowiska do mycia i dwa do odkurzania. Wokół placu trochę jest, więc ewentualnie opcja jakiegoś spotu też wchodzi w grę (za parę złotych extra można tam siedzieć dłużej - wosk, opony itp.)

Czynne pn-sb 8-20.

 

Tak sobie pomyślałem, czytając powyższe posty, że podzielę się informacją i miejscem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wrócimy od Marka to znowu będzie trzeba robale skrobać :D

 

tak poważnie to dzisiaj będę wolny od 14 wiec nie wiem czy próbować za dnia czy poczekać do 18

 

edit

 

jednak mała zmiana planów wpadamy z Cashem jutro, czyli piątek o 10 tam gdzie zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.