Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmm dobra pociągnę zagadnienie z poprzedniego tematu (gdzie umyć auto). Przejeżdżałem ostatnio koło ehrle na krakowskiej i w sumie miejsce niezłe. Nawet jest obok parking, żeby spokojnie nałożyć wosk czy dłużej się pobawić. Gorzej, że chwilowo czynne jest tylko jedno stanowisko. Bawił ktoś tam dłużej niż godzinkę?

Gdzie zazwyczaj robicie cały proces? Nie mówcie, że wszyscy macie działkę z wodą i prądem, bo będzie mi strasznie przykro :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Ehrle na Bardzkiej. Ja tam myję, ale pojawiam się z samego rana co by nie patrzeć na zdziwione i krzywe twarze czekających w kolejce :).

Choć ostatnio coraz częściej widuję ludzi którzy sami myją i to w jakim stylu (Pan po opłukaniu leci szmatą całego matiza, inny mokrą gąbką szoruje auto bez wiadra i szamponu, a ostatni już miał jakiś płyn w butelce po ludwiku :D ).

Zauważyłem, że jak ktoś zwraca uwagę to zazwyczaj jest to taksówkarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na krakowskiej jest monitoring, przynajmniej tak jest napisane

wiec z wlasna chemia chyba srednio mozesz tam sie pokazac tym bardziej ze wlascicielem jest gosc ktory ma obok sklep z lakierami itp ewentualnie wieczorami

Hmm dobrze, że mi powiedziałeś, bo zamierzałem się tam jutro pojawić koło 7;/ to fatalnie!

 

[ Dodano: 9 Wrzesień 2011, 20:27 ]

Jest jeszcze Ehrle na Bardzkiej. Ja tam myję, ale pojawiam się z samego rana co by nie patrzeć na zdziwione i krzywe twarze czekających w kolejce .

W którym miejscu? Bo chciałem jutro powalczyć, a tu kolega snap mnie uświadomił, że to nienajlepsze miejsce. Może na tej na Bardzkiej dam radę popracować nad autem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzyzowanie bardzkiej z armii krajowej na stacji LUKOIL

w sobote to raczej bedzie troche ludzi z rana, lepiej wieczorem podjechac albo dzisiaj :)

co do miejscowki na krakowskiej to nie do konca jest spalona, mysle ze poznymi/wczesnymi godzinami mozna cos podzialac, byle nie w godzinach pracy sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.