Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Witam Was bardzo serdecznie.

 

Z racji takiej, że jestem nowym użytkownikiem i trochę się zająłem pielęgnacją auta ( apc + glinka + Cherry Glaze + colli = mój mały zestaw początkującego detailera:) ) mam do Was pytanie. Gdzie we Wrocławiu jest jakaś myjnia bezdotykowa na którą można wieczorem podjechać i umyć sobie auto (płukanie + rękawica meg'sa i własne wiadro z szamponem + płukanie + szybkie suszenie fluffy'm) znam Ehrle na lukoil'u na armii krajowej, ale mam nadzieję, że również mi coś podpowiecie gdzie Wy myjecie swoje fury :) na większe ogarnięcie auta "zjeżdżam" w rodzinne strony i tam mam już swoje miejsca, natomiast we Wrocławiu już jest z tym ciężko. Mieszkam w okolicach dworcowej więc interesują mnie raczej myjki w miarę w moich okolicach.

 

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam jeśli temat był już poruszany na forum (szukałem ale nie znalazłem :/ ). Pytam gdyż poważnemu studentowi na 5 roku nie wypada jeździć brudnym autem :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

My myjemy na Autospa, link z mapka jest gdzies na poczatkowych stronach tego tematu.

 

Tam tez odbywaja sie spoty :)

 

Ok 21-22 mozna podjechac, jest duzo stanowisk, wiec nikt nie goni jak przyjedzie banda detailerow i okupuje jedno stanowisko z wiaderkami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie.

 

Z racji takiej, że jestem nowym użytkownikiem i trochę się zająłem pielęgnacją auta ( apc + Glinka + Cherry Glaze + Colli = mój mały zestaw początkującego detailera:) ) mam do Was pytanie. Gdzie we Wrocławiu jest jakaś myjnia bezdotykowa na którą można wieczorem podjechać i umyć sobie auto (płukanie + rękawica Meg'sa i własne wiadro z szamponem + płukanie + szybkie suszenie fluffy'm) znam Ehrle na lukoil'u na armii krajowej, ale mam nadzieję, że również mi coś podpowiecie gdzie Wy myjecie swoje fury :) na większe ogarnięcie auta "zjeżdżam" w rodzinne strony i tam mam już swoje miejsca, natomiast we Wrocławiu już jest z tym ciężko. Mieszkam w okolicach dworcowej więc interesują mnie raczej myjki w miarę w moich okolicach.

 

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam jeśli temat był już poruszany na forum (szukałem ale nie znalazłem :/ ). Pytam gdyż poważnemu studentowi na 5 roku nie wypada jeździć brudnym autem :)

 

Pozdrawiam

Jak w Autospa będą coś jęczeć to możesz podjechać na myjnię ręczną koło Leclerka (przy Mostach Trzebnickich). Mają 3 stanowiska (zadaszone pod plandeką), z czego jedno wypożyczają do samoobsługowego mycia. Można przywieźć swoje zabawki. Na miejscu jest Karcher, dostęp do wody i - jak ktoś chce - wosk na ciepło z Karchera oraz ich jakieś tam szampony, wiadra i szmaty. Szmaty trzeba sobie odpuścić bo nie wyglądają raczej zachęcająco. Wiadra mają te czarne, budowlane więc nie widać czy pływa w nich syf - lepiej wziąć swoje (jakieś białe z Casto/Obi itp).

Koszt to 0.80pln za minutę.

Testowałem jakoś tydzień temu i było ok. Zagadała do mnie Pani właścicielka (zainteresowało ją to, że wszystko przywizołem swoje, nawet wiadra białe no i Marolexa z Magifoam), że oni używają tylko wosków i kosmetyków Sonaxa itp ale ogólnie to mycie oferowane przez nich jak to na większości takich myjnie - jedną szmatą całe auto, raz po dachu, raz po progach. Nie ma co liczyć na jakieś choćby podstawy mycia zgodnie ze sztuką. Już nie wspominam, że jak osuszają czy myją felgi to się nie przejmują, ze szmata jedzie po glebie tylko jada nią dalej więc felgi potem mogą przypominać amelinium szczotkowane. Dlatego właście samoobsługowe stanowisko jest idealne pod tym względem. Babka mówiła, że dała najniższą cenę na tego typu stanowisku we Wrocławiu czyli wynika z tego, że są gdzies jeszcze myjnie we Wro, które także oferują samoobsługowe stanowisko.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77 Dzięki za pomoc :) a możesz powiedzieć na jakiej to dokładnie ulicy się znajduję i do której jest tam czynne ?? Bo mi raczej pasują godziny raczej wieczorne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.