Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jest juz miejscowka, okolice Grabiszynskiej, kolo FATu, wiecej info po weekendzie ;)

Więc jak coś to ja jestem, też chętny jeśli mogę :) FAT jest przy skrzyżowaniu Grabiszyńska/Klecińska tak ? Wjazd od ulicy Klecińskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
klik!

Zaraz naprzeciwko jest nieduży parking równoległy. Właściciela często nie ma w sklepie, zostawia kartkę z numerem. Można poznać czy jest po mocno obklejonym 206 na białych felgach albo białym leonie z carbonowym dachem :evil::evil:

No to różnie bywa, bo ostatnio brałem UC i Leona i 206 nie było a właściciel był :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astela, a Ty to taka zapalona detailerka czy tylko tak na forum ? ;)

 

Nie rozumiem pytania ;)

 

Czy dbasz o swoje autko w pełni (mycie, woskowanie, itp) czy jesteś na forum po prostu dla towarzystwa :-]

 

Staram się dbać o nie jak najlepiej, ale z uwagi na ograniczone fundusze i aktualnie maturę, jest zapuszczone :P Poza tym lakier (i szyby :/ ) mam w strasznym stanie i jedyne co im pomoże to porządna polerka i malowanie paru elementów, na co nie jestem w stanie sobie teraz pozwolić.

Skąd takie pytanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno sklep w Oławie jak i sklepy we Wro, które znam mają tylko Megsa w ofercie. I zazwyczaj nie wszystko jest na stanie tylko na zamówienie, szczególnie mniej popularne rzeczy. Dlatego czasem i tak szybciej i wygodniej wychodzi zamówić przez neta niestety...

Nie wymienił chyba nikt jeszcze tutaj sklepu we Wrocławiu na rogu Ślężnej i Sudeckiej. Sklep Kraftpol, handlują głównie bagażnikami samochodowymi i akcesoriami do nich ale półka z Megsem też w kącie stoi. Ale niestety dostępność jak wszędzie - kilka sztuk z podstawowej oferty a reszta do ściągnięcia.

Coś poza Megsem to tylko AutoGlym u Marka w Jelczu - tutaj chociaż z dostępnością nie ma problemu :good:

 

A tak na marginesie... Dzieje się coś ciekawego we Wrocławiu lub okolicy? Przybyło trochę zapaleńców widzę :good: Wpadałem co jakiś czas coś poczytać na forum ale jak teraz zobaczyłem, że mój ostatni post był prawie rok temu to się zdziwiłem trochę :kox: Brakowało czasu więc trzeba by wszystko nadrobić i pojawić się na jakimś spocie - tym bardziej, że w międzyczasie to nawet auto się zmieniło i dość długo zajęło mi doprowadzenie go do rozsądnego stanu. A jeszcze trochę mu brakuje do tego co bym chciał... :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.