Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jadę do hondy (obok) na 17:30 więc będę tam siedział pewnie z godzinne lekko. Dziś podjechałem na szybko na PB bo nie chciałem śmigać w słońcu z tym cmentarzem i sam strumień domył wszystko :D nawet waterspot'ów nie ma a nic nie wycierałem :) zymol jest spoko :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałem przywitać się z fanami detalingu i z ludźmi dbającymi o swoje auta z Wrocławia i okolic :)

 

Ja mieszkam kawałek z Kamieńcem a ogólnie to jestem z Wrocka. Chętnie spotkam się na jakimś spocie, dowiem czegoś i pooglądam wypucowane auta :D Będę obserwował wątek jakby się pojawił jakiś spocik.

 

Wcześniej pisaliście o sklepach we Wro z "lepszymi" kosmetykami i faktycznie poza automuzą.pl nie ma nic. Ten sklep na Ślężnej ma całkiem miłą i wydaje mi się, że fachową obsługę. Jakiś czas temu kupowałem plastx i wiele rzeczy panowie mi powiedzieli.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii sklepów masz jeszcze AutoBliźniaka na Krakowskiej vis a vis Praktikera, jest stare D&W na Borowskiej. Meguiar's jest w Smolcu w AutoSpa i w Kraftpolu na Ślężnej. A jak potrzebujesz Sonax'a, Turle itp to L'eclerc na Obornickiej jest całkiem fajnie zaopatrzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomek :)

Może byśmy zrobili jakiegoś spocika w któryś weekend wakacyjny póki jeszcze ciepło i można na świeżym powietrzu poprzebywać. Ja z Chlopakami z forum vagteam to zazwyczaj grila robimy. We Wrocku znajdzie się pewnie kilka miejscówek nad Odrą. Ugadać się na parkingu na ślężnej chwile pogadać, zebrać się i jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaddy byłem ostatnio w AutoBliźniaku mają spory wybór gąbek i padów ale to głównie sklep lakierniczy. W Motipie na Borowskiej zaopatruję się od daaawna, Kraftpol ma tylko megsa (tak mi się wydaje) i bagażniki :idea:

 

Patol spocika możemy zrobić chociaż ciężko u mnie z czasem... Ale coś się wykombinuje :) Może poczekamy i znajdzie się jeszcze kilku chętnych to wspólnie ustalimy jakiś dogodny termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferujecie spota do poznania się i pogadania czy z wiaderkami? Mi osobiście jest obojętnie ale bez mycia bo mam miejsce do pucowania i grzebania przy aucie :) Najlepiej gdzieś późnym popołudniem lub wieczorkiem. Może być w tą niedzielę lub w następnym tygodniu tylko, że ja pracuję do 22... albo jeszcze kolejny tydzień bardziej jestem czasowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz blisko do Marka z Jelcza ;] Marka z Auto Glym ;] trzeba by go zapytać o jakiś pokaz :PP

 

Rozumiem, że ma on sklep? Podasz namiary? Jutro będe z żoną na zakupach to może podjadę :)

http://www.zumi.pl/namapie.html?Submit= ... kowice%2C+

Ul. Wrocławska 7 przed Matuninem/ auto Marczakiem w lewo ;]

Jego środki można kupic też w Mrówce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.