Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szkoda że się nie zgadaliśmy:) Ja jednak pojawię się tam jutro rano muszę zająć się lakierem a do tego dobre oświetlenie się przyda a po 20 to już ciemno:)

Btw wie ktoś może czemu to AutoSpa było zamknięte jakiś czas a teraz jest na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam temat, bo przed zimą nie wypaliło z braku miejsca. Otoz mam do dyspozycji taki sprzet:

 

i-karcher-puzzi-100-super.jpg

 

Jako, ze pogoda sprzyja, jezeli znajdzie sie ktoś, kto ma garaz tudziez inne ustronne miejsce z dostepem do pradu we Wroclawiu, chetnie sie spotkam w celu wyprania tapicery, dywanikow czy co tam kto potrzebuje. Oferuje się bezinteresownie, chyba ze w ramach wymiany ktos chce odstapic cos fajnego z kosmetykow do testow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, ja chętnie, ale raczej na doczepkę... na swój garaż i miejscówkę musze poczekać jeszcze z pół roku :) Generalnie chodzi mi o przetestowanie i usunięcie jednej tłustej plamy.

A co do odwdzięczenia się to... mam sporą kolekcję, więc bankowo znajdzie się coś co Cię zainteresuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, za sztuke. Niemniej daje info, bo sie zdziwilem ze RainX do dostania w Tesco. Zreszta mocno rozszerzyli oferte, sa nawet produkty Sonaxa "z wyzszej polki" ;)

 

Również w L'eclerc'u widziałem i nawet kupiłem ostatnio RainX'a. Tyle, że cena to ok 18,99 zł za butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów z Wrocławia, co prawda nie jestem dokładnie z Wro. ale okolice i często bywam we Wrocku.

 

Thomas207 prałeś coś już tym ? Jak to wychodzi ? Masz możę jakieś foty przed i po ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207 prałeś coś już tym ? Jak to wychodzi ? Masz możę jakieś foty przed i po ?

 

Mam to maszyne juz dobrych kilka lat (z 10 lat chyba ma ten model).. Wciaz działa, uzywali jej wszyscy moi znajomi, sam wypralem pewnie z 30 aut i zawsze byly super efekty ;)

 

Czasem az trudno uwierzyc ze po 3 praniu dalej leci syf z tapicerki. Najwiekszy szał zrobiła 15 letnia tapicerka welurowa w Primerze, zmienila kolor z brazu na beżowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.