Skocz do zawartości

Polonez Caro - zieleń morska


Rekomendowane odpowiedzi

Justyna. Pokazałem Twoja relację swojej żonie i nie uwierzyła, że sama to zrobiłaś. Ja natomiast wierzę i jestem pełen podziwu. Poldek dziadka będzie chyba jednym z ładniejszych w okolicy. Dodam jeszcze, że do tej pory mam opadniętą szczękę z wrażenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mar_1981, o które dokładnie foto chodzi? bo nie bardzo wiem

 

5 od końca zdjęcie jak atrapa przednia (czarna plastykowa) jest na zdjęciu. Nie odbierz tego jako czepialstwo ale jestem ciekaw tego dressingu co użyłaś (VP).

 

Nadal jestem pod wrażeniem nakładu pracy i jego efektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już wiem tam po prostu nie jest do końca nałożony dressing bo zaczął lać deszcz więc nie dokończyłam i niestety tak musiałam fotke cyknąć. Już jest poprawiona atrapa ;)

Ten dressing VP jest super jeśli chodzi o poczernianie plastików, teraz będę obserwować ile wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już wiem tam po prostu nie jest do końca nałożony dressing bo zaczął lać deszcz więc nie dokończyłam i niestety tak musiałam fotke cyknąć. Już jest poprawiona atrapa ;)

Ten dressing VP jest super jeśli chodzi o poczernianie plastików, teraz będę obserwować ile wytrzyma.

 

Dzia za info ;) Testuj testuj zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja propozycji matrymonialnych składać nie będe, forum czyta moja dziewczyna :D ale jestem pełen podziwu dla włożonej pracy,chęci i zapału. Wiadomo, jakość takich prac lakierniczych to może nie "fabryka", ale moim zdaniem w tym przypadku zupełnie nie o to chodzi, jak słusznie koledzy zauważyli.

 

Ogromny plus za auto i poziom pracy, o tym że kobieta itp zostało już wystarczajaco dużo napisane, więc nie będe się powtarzał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za tak miłe komentarze, nie wiedziałam, że się będzie temat tak podobał :D

 

Justyno, czy lubisz koty?

 

lubię :P

 

wooow rewelacja, teraz poldek na allegro pojdzie za 20 tys

 

poldek nie na sprzedaż :D

 

No wiesz ,w garażu skarb,ale w domu... Justyś ,gotować to Ty umiesz?? :D

 

a umiem gotować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to brakuje jeszcze kilku zdjęć poldka z tą niesamowitą kobietką która tak o niego zadbała ... jestem tak zaskoczony, wstrząśnięty że nie wiem co napisać....

 

będą :D bo narazie pogoda nie dopisywała, a jeszcze przede mną silnik i wnętrze :-] ale to w sierpniu bo teraz wyjeżdżam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Odebrało mi mowę.... Kapitalna robota! Myślę, że 90% forumowiczów 'ogarniętych w temacie' nie podjęłoby się takiej roboty, zarówno ze względu na koszmarny nakład czasu, jak i na zakres prac i materiał.... Naprawdę, kapitalna robota, cóż więcej mogę powiedzieć... :song:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ja też jestem pod wielkim wrażeniem. Gratuluję !

 

Ciekaw jestem tylko techniki malowania i dobierania koloru.

Spray nabity pod numer koloru ?

Po spolerowaniu nie widać znaczącej różnicy między starym a nowym lakierem ?

 

Gdyby moja dziewczyna tak umiała, to też bym jej oddał auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.