Skocz do zawartości

S-plus


Rekomendowane odpowiedzi

Borek dobrze to wyjaśnił. S-plusie nabijają lakier do puszek (APP). Na moje dociekliwości o skład usłyszałem, że na pewno jest tam utwardzacz :lol: Lakier po ich robocie jest strasznie słaby. Do sprzedaży ten paten jest może dobry, a normalnie lepiej znaleźć dobrego lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak robi to S-Plus, ale lakiery do puszek przygotowywuje sie na miejscu i na miejscu nabija odp. przygotowanym kolorem, tak jakbys wlewal to poprostu w pistolet.

 

 

ciśnieniem i dyszą, inna morka wyjdzie

 

Puszki np. z APP maja regulowane dysze ;) Pol litorwy pojemnik nabija sie max 100ml lakieru aby cisnienie bylo odpowiednie.

 

[ Dodano: 14 Czerwiec 2012, 10:25 ]

Borek dobrze to wyjaśnił. S-plusie nabijają lakier do puszek (APP). Na moje dociekliwości o skład usłyszałem, że na pewno jest tam utwardzacz :lol: Lakier po ich robocie jest strasznie słaby. Do sprzedaży ten paten jest może dobry, a normalnie lepiej znaleźć dobrego lakiernika.

 

Pisalismy w jednym czasie...

 

Lakiernik tez moze nalac w pistolet slaby lakier... to juz inwencja tworcza (koszty) wykonawcy. Lakierowanie puszka, a pistoletem IMHO nie ma nic do rzeczy wzgledem trwalosci powloki lakierniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niema co płakać nad rozlanym mlekiem,zobaczymy co z tego będzie w sensie jak długo to wytrzyma.Póki co jestem zadowolony.

 

A jako małą ciekawostkę napiszę,że do detalingu to oni raczej się nie nadają,bo jak po odebraniu auta poprosiłem kolesia żeby zerknął i wycenił mi jeszcze jedną szkodę,to typek tą samą szmatką którą mi przecierał drzwi,wziął i przetarł udupczony błotnik na sucho który nie był myty od 3-4tyg.(żeby zobaczyć dokładnie wielkość rysy)

Podkreślę; NA SUCHO,BŁOTNIK ZARAZ NAD KOŁEM,Z BRUDEM PRAWIE MIESIĘCZNYM :!::!::!::!::!::!::zly::wallbash::zly::wallbash::zly::wallbash::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, stałeś i się patrzyłes jak ładnie szmatką przeciera? ;)

 

Doznałem takiego szoku,że nie zdążyłem zareagować...

 

the_rahzel co za "detailer" jezdzi z miesięcznym brudem :lol::evil:

 

U mnie tak napie.....a deszczem że to niema sensu... Jak bym jeszcze miał garaż to może i by to miało sens...

 

PS.Wiedziałem że mi się za to oberwie... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy punkt s-plusa punktowi równy i nie zawsze używają bezbarwnego w spreju, kwestia lakierni :) To że osoba siedząca za biurkiem i reprezentująca punkt nie ma pojęcia o detailingu to nie znaczy że ona to wykonuje :) Już bez przesady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel co za "detailer" jezdzi z miesięcznym brudem :lol::evil:

"Cfaniaczki"!! :thumbdown: nie każdy ma bogatych rodziców co na samochód dadzą kasę... czasami trzeba robić 2,5k km tygodniowo służbowym autem (tylko na dojazd do pracy) i jeszcze w weekend z dzieckiem posiedzieć bo taty pół tygodnia nie widziało.

 

Czasami auto schodzi na dalszy plan... a czasami po prostu:

U mnie tak napie.....a deszczem że to niema sensu...

bizislawek, nie powinieneś się tłumaczyć tylko wypytać w jakich okolicznościach krytykujący ma tak dużo czasu.

 

Sorry za off topic, ale dzieci-neo czasami alergicznie na mnie działają :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.