Skocz do zawartości

S-plus


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem okazję oglądać akcję zdawania auta klientowi....

Pacjent - volvo jakieś tam...chyba s60 po korekcie(prawdopodobnie)lakieru stoi na zewnątrz podchodzi gość chyba jeszcze nie wtajemniczony bo nie w barwach sieciówki tylko w białej koszulce i dresach wojskowych- fibra i zaczyna pucować w kolejności:

- wnęki drzwi

- szyby

- drzwi z zewnątrz

- maska ranty

- komora silnika

- maska(fibra ciągle ta sama)

Podchodzą pan"Zenek" i pan "Czesio"w uniformach,szlugi w gębach i zaczynają szkolić młodego...

Młody za fibrę- w czasie instruktarzu miał ją za gaciami i zasuwa:

- maska ranty

- zderzaki

- wydech

- maska

uff..... :thumbdown: ...a potem zaczęło padać....akcja trwała 1,5 godz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mowa o toruńskim oddziale...

Robiłem zdjęcia komórką ale trochę za daleko było ok 50m - 70m więc licho wyszły.

Na co dzień jeżdżę 740 z 92r i dla mnie wszystkie volva robione po 98r to kicha ale tego autka to mi tak po ludzku żal się zrobiło i w myślach błagałem żeby już go chłop odebrał i skończył tę jatkę ale właściciel nie przychodził.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No cóż ja po zobaczeniu podejścia do klienta w ich punkcie w Radomiu oraz po kilku pytaniach dałem sobie spokój. Zresztą na wyjazd zobaczyłem auto które myli szczotą po lakierze, dobrze że mam świadka bo tak to by mi nikt znajomy pewnie nie uwierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja pochwalę s-plus oddział Kraków odbierałem auto z kolegą żeby zobaczyć efekty. Bardzo miła obsługa profesjonalne podejście do klienta. Prosiłem o nie mycie całego auta, umyto tylko część która będzie lakierowana. Nie zmyli wosku. Po wgnieceniu i zarysowaniu ani śladu, ale co mnie najbardziej zdziwiło nie było dużo hologramów po polerce. Dobry rabat. Jeszcze raz polecam! 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z S-plus jest mieszana :?:oops:

- miałem małe obtarcie na zderzaku (tak kupiłem) Range Rovera w kolorze pomarańczowym, aby nie malować i nie ściągać elementów wstawiłem do S-plusa na Saską. Po pierwszym odbiorze miejsce naprawy odróżniało się, kolor żle dobrany oraz powstał na całej robionej powierzchni pajączek :wallbash: Po reklamacji drugi odbiór - perfekt - kolor nie do wyłapania różnica, miejsce naprawy nawet pod halogen nie do odnalezienia :good:

- drugi przypadek mojego kolegi podobny BMW X6 - w skrócie pierwszy odbiór lipa, reklamacja OK

 

Jak widać że jak chcą to potrafią :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.