Skocz do zawartości

S-plus


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie to i ja może pochwalę się stycznością z tą pseudofirmą....

 

pacjent opel astra II HB kolor czarny akryl. Diagnoza: auto miało być poddane detailingowemu myciu z zewnątrz z polerowaniem zabezpieczającym lakier przed skutkami zimy + sprzątanie i ozonowanie wnętrza pojazdu. Koszt takiej usługi nominalnie to jest 500zł.

kuponik który wykorzystałem na to coś... na szczęście dostałem go... ale i tak jestem załamany bo jest gorzej niż było:

http://www.sweetdeal.pl/deal/Radom/other/8025/99-z%E5%82-zamiast-500-z%E5%82-za-detailingowe-mycie-zewn%E4%99trzne-z-polerowaniem-zabezpieczaj%E4%85cym-lakier-przed-skutkami-zimy-sprz%E4%85tanie-i-ozonowanie-wn%E4%99trza-pojazdu-w-profesjonalnym-salonie-splus-

 

 

Auto odebrałem po 8 godzinach i moim oczom ukazał się taki widok:(zdjęcia w linku )

https://picasaweb.google.com/viviusek/SPLUSDetaling16032012?authkey=Gv1sRgCOjnhbSR_8GxrQE

 

pełno resztek po nie wiadomej mi bliżej paście pewnie nabłyszczającej, nawet nie przeczyszczona wykładzina pod dywanikami, nie zabezpieczone plastiki z zewnątrz chociaż to miało być zrobione! Szyby wewnątrz nie umyte, chociaż osoba która to robiła zapierała się, że to myła ( widać po smugach wody brudnej oraz śladzie po uchwycie od nawigacji odbijającym się w szybie przedniej ). Oprócz tego kilka innych rzeczy o których już nie chcę pisać. Akurat to jest jednym z mniejszych problemów. Panowie wyjmując rzeczy z mojego auta nie włożyli ich do niego, OK nie obraziłbym jakby mi przekazali je, ale podobno przez pomyłkę włożyli je do innego auta i w ten o to sposób straciłem : skrzynkę pełną narzędzi, świece zapasowe, 2 pasy ściągające, gaśnicę, ścierki wszystkie, trójkąt ostrzegawczy, kamizelkę, ściągaczkę do wody i kilka innych rzeczy. Osoba oddająca auto powiedziała : i widzi Pan jak się błyszczy jest pięknie.... gdyby nie to, że odbierałem podczas zamknięcia i jest weekend teraz to tego samego dnia by do częstochowy zasuwali na kolanach... a tak dopiero w poniedziałek to będą robić.

 

Jestem umówiony w celu obejrzenia przez szefa tego oddziału auta po myciu oraz zdjęć jakie wykonałem oraz mam nadzieję, że otrzymam przynajmniej zwrot przedmiotów które zniknęły z samochodu...

 

W poniedziałek wysyłam również maila i dzwonię do głównego oddziału S-PLUS nie będę się męczył z darmozjadami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 99zł to mogli przynajmniej to auto dobrze umyć i nałożyć wosk. A nie polerka i inne szmery bajery.

Z drugiej strony to tani chłyt. Auto ma być tanio i szybko zrobione, a potem wszyscy się dziwią, że lipa a nie robota.

Co nie zmienia faktu, że mogli chociaż te plstiki okleić taśmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Auto ma być tanio i szybko zrobione, a potem wszyscy się dziwią, że lipa a nie robota.

Dokładnie, to samo mi powiedział kierownik oddziału jak ostatnio oddałem auto do s-plus na usunięcie rdzy pod lusterkiem. Ostatecznie samochód robili od 8 do 16(a nie jak się reklamują, że robią to max w 2h) zapłaciłem 400zł, ale jest zrobione tak jak być powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oddział poznański:

Rysa na drzwiach długości ok. 20 cm, nigdzie nie doszła do blachy, nie jakaś tragiczna ale papierem nie do wyprowadzenia.

 

Werdykt: 'Trzeba malować cale drzwi, 620 zł i Panu zrobimy'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mnie rozwalili panowie z s-plusa w Gdańsku.chciałem pomalować zderzak i maske i gril,dodam ze byly to zamienniki.bez oglądania samochodu 1200zł,po obejrzeniu 1400 :lol: "bo to duze elementy sa" (gril mial byc nie liczony jak to mowili). Na pytanie ile czasu zajmie im robota dostalem odpowiedz "w ciągu pięciu godzin bedzie pan mogl jechac do domu" ... i tu skonczyla sie moja krótka historia z tą firmą. Dość ciekawe określenie mają też na lakierowanie- "pryśnięcie", i jak tu to zrozumiec :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja robiłem błotnik i pod listwą na drzwiach lakierowanie w s-plus w Poznaniu. Cena 800 zł brutto w 2009 r. Trzeba było reklamować, bo taśmy zgrzały się od promienników i zostały ślady na lakierze. W miejscu cieniowania pozostał widoczny ślad. Po reklamacji zrobili ok. W 2011 lakier bezbarwny zaczął się łuszczyć :x Termin gwarancji minał, więc oddałem do normalnego lakiernika i jest spokój. Teraz czytam ten post i chyba na polerkę nie warto oddawać samochodu. Partactwo na potęgę, a ceny z kosmosu. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj i powiem tak:

 

- obsługa bardzo fajna

- czas realizacji od 15:00 do 20:00,ale...

- rant był malowany dwa razy,ponieważ za pierwszym razem nie trafili z odcieniem(wiem że srebrny,jak to srebrny jest ciężkim kolorem,ale u mnie jest jeszcze jakiś specyficzny z domieszką niebieskiego)

Kolesie niby mówili że jest ok,że to wina tego że jest to na rancie,że inaczej światło pada,ale ja nie odpuściłem i malowali jeszcze raz,tym razem drugim odcieniem i wyszło ok. Tylko ok,a nie CACY,bo został mały ślad po obiciu(zniekształcenie lakieru),ale powiedzieli że za bardzo wychodzi poza rant na płaską powierzchnie i że nie mieliby jak tego wycieniować.Trn.mogliby,ale za to po zamknięciu drzwi byłoby widać to cieniowanie na drugich drzwiach.W przypadku uszkodzenia na środku zderzaka czy innego elementu,ale na środku cieniują w koło i jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie takim samym lakierem jak pistolet.

no raczej nie dokładnie bo lakierem jednoskładnikowym czyli bez utwardzacza. Mozna nabić teoretycznie lakierem już po wymieszaniu z utwardzaczem, ale ma on wtedy tylko kilka godzin terminu przydatności. No chyba że gotowiec z oddzielnym pojemnikiem uruchamianym zawleczką czyli klar Motip 2K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.