Skocz do zawartości

Cyber żele, bezwodne mikstury, magiczne proszki


cyprianmeister

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiedzialem gdzie to wrzucic ale taki produkt nie zdarza sie czesto :D hehe , na aukcji sa filmiki http://moto.allegro.pl/item757881207_ko ... lczej.html

 

tutaj jeszcze dorzucam wesołe krążki polerskie robione z ... resztek czegoś co mogło służyć za dzieciece poszewki

 

http://moto.allegro.pl/item755522852_kr ... ratis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialne! pomijając fakt, ze dopiero co skończyłem się tarzać po podłodze, to sama idea jest niczego sobie. koniec z pędzelkami, odkurzaczem, szmatkami itp. taka glinka do deski rozdzielczej. interior clay bar;P a co jeśli to działa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jakie efekty na lakierze można uzyskać polerując tymi

krążkami z linku - chodzi mi głównie o to co da ta gruba twarda dratwa którymi są przeszyte :kox:

Na zdjęciach poglądowych z aukcji jakoś nie widać aby ten glut do plastików

zbierał jakikolwiek brud :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jakie efekty na lakierze można uzyskać polerując tymi

krążkami z linku - chodzi mi głównie o to co da ta gruba twarda dratwa którymi są przeszyte :kox:

Te krążki z założenia nie służą do polerowania lakieru tylko metali ;) A ta dratwa jak to stwierdziłeś nie ma kontaktu z polerowana powierzchnią, poleruje się boczną stroną polerki.

Z produktem wszystko oki, tylko te misie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam

 

Te krążki z założenia nie służą do polerowania lakieru tylko metali A ta dratwa jak to stwierdziłeś nie ma kontaktu z polerowana powierzchnią, poleruje się boczną stroną polerki.

 

Zgadzam się w 100% to słuzy do polerowania krawędzią i spełnia to swoje zadanie chociaż w motoryzacji jest to bardzo żadk owykorzystywane częściej w obróbce małych metali np w protetyce itp.

 

Co do miśków :o to przynajmniej jest wesoło :-]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te krazki sa idealne do metali, wiem bo sam ich uzywalem, w tym przypadku poleruje sie kantem krazka a nie cala powierzchnia jak lakier. taki krazek+papier scierny+autosol+tajne techniki ;) i mozna dzialac, tu akurat szalu nie ma bo byl troche slaby stop, a nie chce mi sie innych fot szukac:

 

przed:

 

882a85cb026a1c2e.jpg

 

po:

 

3410a92e5be15b7f.jpg

bdc172443e42a3dc.jpg

86f2bad50efe78d9.jpg

 

 

 

co do zelu z kosmosu to nie bede komentowal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak gwoli przestrogi, tę rękawicę dosłownie identyko http://www.autokosmetyki.pl/diamondbrit ... 8de03b6c8f mozna bylo nie tak dawno nabyc w markecie NETTO za 6 ziko tudziez 5 , nie pamietam, takze koledzy uwazajcie zeby nie przeplacac , to sie tyczy wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.