Skocz do zawartości

[Żywiec, Bielsko] i okolice, jest ktoś ?


Jaki termin spotkania wam odpowiada?  

4 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

cos mi sie zdaje ze taki spot do ogarniecia bedzie ciezkim tematem przez brak chetnych

a szkoda bo bym chetnie nauczyl sie praktyki jesli chodzi o detailing bo jak narazie moje umiejetnosci koncza sie na standardowym czyszczeniu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie zdaje ze taki spot do ogarniecia bedzie ciezkim tematem przez brak chetnych

a szkoda bo bym chetnie nauczyl sie praktyki jesli chodzi o detailing bo jak narazie moje umiejetnosci koncza sie na standardowym czyszczeniu auta

 

Ja nie widzę problemu kolego rid87 jest chętny i ma odpowiednie warunki:) ja też, TY jeszcze z 2 osoby i można się umawiać. Tylko chęci i zaangażowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje a w weekend studiuje, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby się spotkać w moim wypadku nie potrafię podać daty, muszę znać datę spotka wtedy zobaczę czy mógł się urwać ze szkoły(zależy jakiem będę miał ćwiczenia/wykłady)

 

1,Dymis (kazdy weekend)

2. Piotek233, chętny jestem cały czas (zależy od daty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak byście się zbierali to ja też się pisze.

Co prawda doświadczenia żadnego, ale na wiosnę nabywam maszynę i zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

1,Dymis (kazdy weekend)

2. Piotek233, chętny jestem cały czas (zależy od daty)

3. DAMIAN1991, Aktualnie wszystko jedno

4.beru_280 , permanentnie dostępny ( zależnie od nauki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dymis (kazdy weekend)

2. Piotek233, chętny jestem cały czas (zależy od daty)

3. DAMIAN1991, Aktualnie wszystko jedno

4. beru_280 , permanentnie dostępny ( zależnie od nauki)

5. Pawlo (prawie cały czas dostępny)

 

Czyli rid87 zaprasza nas do Faro Car Spa w Jaworzu :D

 

Mozemy juz chyba ustalic mniej wiecej date, niech rid87 napisze kiedy mu pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dopiero się tu zarejestrowałem, ale forum czytam dość często. Chłopaki z okolic Żywca i B-B czy mógłbym się przyłączyć do waszego spotkania? Termin- ja się dostosuje. Jak będzie trzeba mogę kogoś zabrać po drodze, a nawet udostępnić auto na cele testowo pokazowe, a lakier mam prze-okrutny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję piątek lub sobotę. Godzina 18.00 lub późniejsza, tak aby w miarę możliwości wszystkim pasowało.

Z terminem niech reszta się wypowie i podasz datę konkretną i godzinę.

Dobrze by było nakreślić jakiś temat spotkanie, plan działania!?

Czy coś zabrać ze sobą itp.

Ja, tak jak napisałem dostosuje się do terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje, ale w piatek i w sobote moge byc max. do 21, bo potem musze leciec do pracy na Katowice (co tydzien). W niedziele juz lepiej, mozna sie spotkac nawet wczesniej.

 

W ten weekend mnie niestety nie ma, pozniej mamy swieta wielkanocne. Wiec pewnie bedziemy celowac 5-6 kwietnia. No chyba, ze w tygodniu :) tutaj nie widze zadnego problemu. Weekendy sa czasami problematyczne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.