Skocz do zawartości

Lavor Skipper Junior


rustin

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałem paczkę z tej aukcji http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-lav ... 08136.html

Pierwsze wrażenia nie zbyt pozytywne, plastyk bardzo miękki,wszystko można łatwo wygiąć w palcach.Kółka to jakiś chyba żart wciskane w plastykowe dziurki na zatrzaski i latają na boki. Uchwyt,strach za niego brać bo przykręcany na 4 maleńkie wkręty.

Podłączyłem,co chwila się włącza i wyłącza nawet jak nie naciskam pistolety,to normalne?

Założyłem dysze rotacyjną , woda leci jak ze szlaufa,podkłądałem palec to dużego ciśnienia nie ma.No to zmiana na dysze Variopower + 50 % MOCY , palca podkładam nic mu się nie dzieje :) Szczerze mówiąc z tego co czytałem tu na forum byłem nastawiony na coś lepszego,lepiej wykonanego i miałem nadzieję że będzie miało więcej mocy. Kolega ma starego karchera gdzie są podane mniejsze parametry to mu zdarło skórę z palca przez przypadek i jak się myję np jakąś ławkę to bród odrywa moment aż dziure można zrobić,tutaj można pomarzyć o tym.

Na nalepce widnieje made in china. Czy wy też tak macie czy to jest podróbka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ze szlaufa. Odkręcam na maksa?

Macie taką myjkę dla porównania? Może tak ma być a ja sie spodziewałem czegos innego,ale jak taka ona po prostu jest to ok.

Jedno mi się nie podoba na aukcji

Wszystkie urządzenia produkowane są we Włoszech. Również wszystkie podzespoły wytwarzane są na miejscu.

a na nalepce made in china.Ta czarna szczotka to strach nią myć że się wyłamie w lancy tak się rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się wtrącę ale KARCHER

a jak tam ciśnienie w sieci?
pobiera wode nawet z wiadra i podaje ciśnienie takie jak podaje a to co Ty kolego kupiłeś to chyba jakaś tandetna podróba najlepiej zapakuj i odeślij a za ta kase to w OBI karcherka kupisz no nie z takim osprzętem ale zawsze to sprawdzony towar ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odesłać nie sztuka jak mi spowrotem oddadzą albo kasy nie zwrócą narazie im napisałem meila.

Czekam na wypowiedzi forumowiczów co mają takie myjki czy też tak wykonane itd. Bo może to normalne

 

[ Dodano: 28 Czerwiec 2011, 18:45 ]

czyli nie powinno tak być że włacza i wyłacza sie sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chwila się włącza i wyłącza nawet jak nie naciskam pistolety

Nie jest to normalne.

może to być cieknący wąż podający wodę który daje nierówne ciśnienie .

to też może być przyczyną .

rustin,ostatnio miałem taki sam przypadek jak Ty z lavorem superwash 160 przyczyną był delikatnie odkręcony wąż który wychodził z pompy do bębna, po dokręceniu objaw minął-także sprawdź u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rustin, kilka lat temu, gdzieś na promocji kupiłem malutkiego karcherka. Po podłączeniu do kranu do którego woda dostarczana była przez hydrofor, mieliśmy ten sam problem. Raz chodził raz nie. Po podpięciu pod miejską instalację, problem znikł i karcherek spokojnie sobie pracuje. Rower mozna nim umyć :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie powinno tak być że włacza i wyłacza sie sam?

 

Tez obstawiam że to kwestia wody a raczej weza/cisnienia. Brachol używa myjki Stihl ( modelu nie pamietam) do mycia Mixokretu ( maszyny do posadzek) po każdej robocie. Ostatnio z nim troche jeżdziłem i myłem w/w myjka maszyne. Na niektórych budowach, myjka sie właczała tak na sekunde i wyłaczała w odtsepach moze 1 minuty...natomiast były tez budowy co myjka właczała sie tylko i wyłacznie po nacisnieciu spustu. Wiec z tej obserwacji wnioskuje że to pewnie kwestia zmiennego cisnienia wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tak poza wszystkim takie pytanko?

 

czym sie sugerowałeś kupując tą "myjkę" ???

 

Jak się domyślam to tylko ceną - jest trochę o tym na forum i chwila poświęcona na zapoznanie się z tematem, zadanie pytania na forum : czy warto? zaoszczedziło by Ci dużo problemów :oops:

 

ale jak to Polak - mądry po szkodzie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czym się sugerowałem,dobre pytanie. Nie wiedziałem nawet o istnieniu takiej firmy jak lavor,chciałem kupić karchera bo tylko taką firmę znałem i kolega też ma takiego małego 2.xx nie wiem dokładnie jaki ale dzięki temu http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... sc&start=0 tematowi kupiłem lavora,cały temat kilka razy przeczytałem i chwalili tam skippera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji ze sam posiadam ta myjke od jakiegos miesiaca to dorzuce swoje dwa slowa :

 

rowniez szukalem sprzetu w okolicach 300zl i po przeczytaniu kilku opini wybor rowniez padl na Lavora Skipper Junior ( dobry stosunek cena/jakosc, 2 lata gwarancji, dostep do serwisu, do czesci i akcesoriów nie jak np. B&D)

 

szczerze to na wlasny uzytek myjka jest jak najbardziej ok za pomoca zwyklej lancy spokojnie da sie umyc samochod, pranie dywanow itp. a z zalozona lanca tą niby Turbo ładnie wyczyściłem wjazd z zielonego mchu

 

myjka włącza się i wyłącza za pomocą pistoletu a nie działa jak chce jak u kolegi wiec może to problem z instalacją wodną bądź z samą myjką tego nie wiem ( może w celu sprawdzenia podłącz ją jeszcze gdzieś indziej u kogoś znajomego )

 

jesli chodzi o plastiki to bzdurna opinia bo czego sie spodziewales za 300zl metalowo gumowych kułek na lozyskach i metalowego uchwytu fest przytwierdzonego srubami ? W tej cenie wszystkie sa takie same Karchery, Makity, B&D itp. itd. ale bez przesady nic sie tam nie gnie i spelnia swoja funkcje jak trzeba tragam ja po ogrodku i nie wydaje mi sie zeby miala sie rozpasc

 

 

potwierdzic moge jedynie fakt ze oszukanstwem jest podawanie danych ze myjka 100% produkcja Europa/Wlochy na mojej rowniez widnieje naklejka na samej myjce, w instrukcji obslugi oraz w karcie gwarancyjnej z napisem Made in China ale wiem rowniez ze to nie zadna podrobka bo czesc sprzetu/niektore modele Lavora wlasnie robione sa w Chinach :

 

http://www.lavorchina.cn/index.asp

 

ale czy jest on jakis gorszy grom wie czas pokaze narazie wszystko dziala jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca powiedział mi że obudowa jest robiona w chinach i dlatego tak jest na nalepce.

Muszę sprawdzić to właśnie że jak jest włączona i nie naciskam spustu to co chwilę włącza sie na sekunda i wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.