Skocz do zawartości

Lavor Skipper Junior


rustin

Rekomendowane odpowiedzi

również kupiłem tą myjke lavor. jak za 300 zł to spełnia swoje zadanie. działa myje chociaż spodziewałem sie po tylu pozytywnych opiniach w necie lepszych efektów.nie ma się co oszukiwać na myjke należy przygotować min 1000zł jeśli sie chce być z niej zadowolonym. lavor to dobra firma, w pracy mamy lavor nie pamiętam jaki model ale kosztowała 2tys myjemy nią 4 auta dostawcze dziennie i daje rady oczywiście jakość mycia o niebo lepsza od tych tańszych modeli. ma duzo wyższy przepływ wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sprawdzić to właśnie że jak jest włączona i nie naciskam spustu to co chwilę włącza sie na sekunda i wyłącza.

 

Czasami tak się robi i raczej nikt Ci tego nie uzna pod gwarancję, bo weźmiesz inną i też tak będziesz miał. Ja mam myjkę karchera i drugą jakąś tam bez firmy i obie się włączają tak co 30 sek. Więc to raczej nie jest wada myjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lavora STM 160 i nie wlancza sie sama - pozostawiam czaseem na dluzej jak 5 min i wcale sie ne wlancza sama - dopiero jak nacisne spust..

Jesli komus sie sama zalancza i ciekna weze to mysle ze podchodziloby to pod niezgodnosc towaru z umowa..

jesli wada wystapi do 6 miesiecy od zakupu domniema sie ze byla juz w momencie zakup.

klient moze zarzadac nieodplatnej naprawy lub wymiany sprzetu na nowy!!!!

Po 6 miesiacach moga dociekac jak to sie stalo ze sie popsulo... ale deo 2 lat mozna zarzadac naprawy lub od razu wymiany na nowy sprawny model u sprzedawcy- niezaleznie od gwarancji producenta!!! ( opcje wybiera klient!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój B&D tak robił jak miał małą nieszczelność węża i puszczał ciśnienie...

 

Moja myjka K 720 MX była ostatnio w serwisie i dowiedziałem się dlaczego się właśnie czasami tak dzieje. Pop postu gdzieś na złączkach węża jest nie szczelnośc i myjka dobija ciśnienie.

U mnie teraz jest ok;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszzcelnosc na wezach doplywowych nie ma wplywu na wlanczanie sie myjki. Nieszzcelnosc musi byc po stronie od pompy do lancy- a wiec na wysokim sisnieniu, ew sama pompa lub zawory moga puszczac wode spowrotem do instalacji i wtedy nie bedzie widac zadnego wycieku a myjka bedzie sie włanczała sama aby dobic ciśnienie...

Mysle ze nie [powinno tak byc i powinien to byc juz powód do reklamacji ---- ale nie wiem co na to producent.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTY, jeśli mogę prosić, przed kliknięciem "WYŚLIJ" sprawdź ortografię bo nie da się czytać tego co piszesz, ew. zacznij korzystać z Firefox'a, ta przeglądarka sama sprawdza pisownię i podkreśla wszystkie błędy na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

LAVOR STM160 chyba zasysa bo raz zapomniałem odkrecic kurek to splaszczyło całego weza doprowadzajacego i wyssało z niego cała wode...

Wazne tylko jest dobrze odpowietrzyc przed użyciem bo jak nie to wchodzi na obroty a nie pompuje wody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

szymon, http://allegro.pl/pianownica-lanca-pian ... 21465.html Zadzwoń, zapytaj. Bardzo miła obsługa, dodatkowo jak podasz i maila podeślą Ci z wymiarowane końcówki jakie Cię interesują, wtedy będziesz miał możliwość podrównać do swojej końcówki. Brałem u nich do B&D na takie właśnie zasadzie, mają pianownica MTM, z resztą kupiłem i cały sezon śmiga jak ta lala. :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kupiłem równiez lavor junior, chwile byłem zadowolony... cisnienie spoko ale oprócz tego wazna jest wydajność tłoczenia pompy. tu jest malenka, kilka razy zdarzyło mi się że pompa zaczyna chodzić a wody nie podaje. reasumując wielki bubel!!! jesli ktoś korzystał kiedys z czegoś lepszego np karcher hd bądź podobnej będzie zawiedziony. ja stanowczo dla tego bubla mowie nie!

nie oszukujcie się myjka to wydatek minimum 1000zł za 200zł to mozna kupic sobie dobrą piane i na pianownice braknie

 

[ Dodano: 3 Styczeń 2012, 13:09 ]

a i jescze jedno długość węża w juniorze jest smieszna! ledwo jeden bok auta myje, w karcherze jest chyba 5m wąż i to już jest coś. jesli ktoś się dalej na nią napala sprzedam moja 100zł taniej niż kupiłem. uzyta 4 razy wygląda jak nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

hmmm, myjka dobrze sie spisuje, Lavor skipper junior 2011 :evil:

lecz po zimie przeciekał mi pistolet, wymieniłem 2 uszczelki w lancy, minute podziałało dobrze, ku mojemu zdziwieniu po chwili rozszczelnił sie pistolet w miejscu kolanka, na zgięciu i teraz sika pełna para.... kolanko to znajduje sie dokładnie w tym miejscu gdzie woda z pionowego słupa przechodzi w poziomy.

ktos zna jakis dobry sklep z częściami zamiennymi? na gwarancje nie oddam, bo to więcej stresów i czekania, później odmowa, taki kawałek plastiku sadze ze grosze powinien kosztować.

 

 

Dziękuje :cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.