Skocz do zawartości

Nasze motoryzacyjne marzenia...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 572
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...
Też mi się baaardzo podobają E30. Mogliby za jakieś 5 lat zacząć robić takie nowe (jakieś wznowienie produkcji modelu e30/e34) to może byłoby mnie stać na nowe auto z salonu :cry: Baaardzo chętnie bym kupił.

 

Trudno jest kupić e30 w porządnym stanie. Jakiś czas temu się rozglądałam, to same graty w okolicy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie motoryzacyjne i cel .... stoi pod Warszawą i będzie moja...

 

Obrazek

 

taa, nawet wiem gdzie stoi ;) jest tam trochę furek, nie powiem że mam tam swoje typy, które chętnie bym przygarnął

Póki co moim marzeniem jest kolejny Continental najlepiej Convertible z 66 lub 67 roku oczywiście suicide doors. Myślę że to jest marzenie do ogarnięcia....

Jak wygram w Lotto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie

 

friends.gif

 

"Zbierając do kupy" Twój profil, avatar i powyższe plany, to zapytam: czy po zrealizowaniu ich, jest możliwość, że jak będziesz coś robił przy tych "starociach" to ja przyjadę ze swoim stołeczkiem, ramką fajek i ćwiartką, usiądę spokojnie w kącie i popatrze sobie i posłucham? Będę grzeczny, ponadto chętnie pozamiatam kostkę, skoszę trawę, wypiorę mikrofibry, porąbię drzewo do kominka etc... Co Ty na to? :oops::-];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie

 

Obrazek

 

"Zbierając do kupy" Twój profil, avatar i powyższe plany, to zapytam: czy po zrealizowaniu ich, jest możliwość, że jak będziesz coś robił przy tych "starociach" to ja przyjadę ze swoim stołeczkiem, ramką fajek i ćwiartką, usiądę spokojnie w kącie i popatrze sobie i posłucham? Będę grzeczny, ponadto chętnie pozamiatam kostkę, skoszę trawę, wypiorę mikrofibry, porąbię drzewo do kominka etc... Co Ty na to? :oops::-];)

 

Ja na to: friends.gif ..jeżeli fajki są elektroniczne :P

 

Raz gdybym się nie spóźnił miałbym białą MK I.

Ostatnio intensywnie śniłem o RS500 która była do kupienia w Holandii, no ale nadeszło otrzeźwienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.