Skocz do zawartości

Co noc to samo


Marek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To co "kierowcy" odwalają na drogach przy tych opadach to jakieś mega nieporozumienie. 20-30km/h na prostej drodze... bez skrzyżowań i przejść dla pieszych. A za "odśnieżanie na czołg" (tylko tyle, żeby cokolwiek było widać przez przednią szybę) powinni solić takie mandaty, że by się każdemu zachciało wcześniej wyjść i porządnie ogarnąć auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny.

Dyżur w pracy.

Odnośnie chorób... Jakieś grypsko weekendowe... Piątek mnie dopadło, a dziś mnie puściło.

Metoda leczenia: w piątek na wieczór grzaniec z piwka i goździków i pod kołdrę , w sobotę było już zdecydowanie lepiej więc zapobiegawczo grzaniec po obiedzie, wieczorem wizyta u rodziców gdzie z ojczulkiem poszło 0,5 litra, a wczoraj (niedzielę) byłem już jak nowo narodzony :) Ale dla zahartowania także grzaniec z piwka poszedł po obiedzie :)

Próbowałem coś zwojować Aspiryną, MaxiGripem, wit C, ale to wszystko to raczej o kant d..y potłuc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam preferuję spontaniczne wypady z cyklu:

-Nudno...

-No...

-Jedziemy do Berlina na pi

-Tak

-wo?

;)

 

Ale przychodzi taki czas, że trzeba dać podjąć decyzję drugiej połowie i się podporządkować dla świętego spokoju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak 100% udanego wypadu to kilka piwek/inne napoje, paczka znajomych i można spać nawet na stojąco ;) Działeczka za miastem jest jak dla mnie #1 przed wypadami zagranicznymi ;)

 

No bo czego chcieć więcej... spokój, jeziorko, grill, piwko... :cry: ach się rozmarzyłem, a za oknem to białe g.... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he nawet kurcze w pobliżu nie mam %. A poza tym co ja mam kupować i z kim pić?! Nowicki już w krainie wiecznych łowów

 

wpadaj do Radomia, mam Desperadosa :-]

 

[ Dodano: 17 Styczeń 2012, 00:14 ]

Leżę chory cały dzień (nie pierwszy), chcesz, żebym zbankrutował;)?

 

wydajesz na leki, a nie lepiej na nowy wosk? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.