Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ok, w takim razie całą skórę potraktuje strongiem a następnie Leder Versiegelung, zobacze jak to będzie wyglądało, jak będzie zbyt bardzo zmatowione to kupię tą oliwkę.

 

Z biegiem czasu będę też musiał kupić zestaw soft aby tym strongiem nie czyścić co jakiś czas

 

[ Dodano: 15 Październik 2014, 14:40 ]

moze jednak po strongu i Leder Versiegelung użyć wosku Colourlock Elephant Leder Preserver ?? Aby skóra nie była taka bardzo zmatowiona i odświeżyć jej kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawidłowa kolejność

 

1. Strong/Soft Cleaner

2. Leder Versiegelung na całkowicie czystą i wyschniętą skórę

3. odżywka najlepiej na następny dzień po LV

 

Odżywki przed LV nie nakładamy, bo się nie będzie trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

moze jednak po strongu i Leder Versiegelung użyć wosku Colourlock Elephant Leder Preserver ?? Aby skóra nie była taka bardzo zmatowiona i odświeżyć jej kolor.

 

Skóra matowa to skóra zdrowa, wosk to raczej do oldtimerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Niedługo będę miał do wyczyszczenia mercedesa w skórze, coś takiego tyle że dziurkowana. Co polecacie?

 

Myślałem nad Colourlock i pytanie, czy przy takim czyszczeniu niezbędna jest impregnacja i co do niej polecacie?

 

//edit

Takie coś będzie dobre i wystarczy na typowego sedana?

http://showcarshine.pl/1522-lederzentru ... wosc-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wydajny to nie jest. Realnie z mojego doswiadczenia to 3 max 4 auta. Oczywiscie wszystko zalezy od tego jak mocno auto jest zabrudzone. Miałem raz przypadek ,ze poszla mi polowa stronga na auto.

 

Do nawilzania polecam produkt z Furniture Clinic , nie drogi wydajny. Co do samego stronga to czysci bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ sie swieci meeeega! Już czyscilem duzo gorsze i farba nie zeszła cleaner ma usunac brud a nie farbe. Zacznij delikatnie strongiem gdzies z boku i zobacz czy bedzie transfer farby na szmatke.

 

A powiedz czy aparat tak podkrecil czy naprawde ona jest taka tlusta?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakie doświadczenia ze środkiem blink ? Pelna nazwa jak nie przekrece blink fruit Island leather cleaner. Środek bardziej z tych budżetowych, ale sprawdza sie jako tako ? Przede wszystkim chodzi mi czy jest bezpieczny bo testy są zachęcające jesli chodzi o doczyszczanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekl mi akurat ten post/ test :). Zastanawiam się pomiędzy tym BLINK a Autoglym. Ceny mniej wiecej podobne, wydajnosci zapewne tez. Czy ktos ma porownanie tych obu produktów, albo może polecić jeden np ze wzgledu na pewne cechy, ktorych nie ma drugi :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam dylemat chce wyczyscić skóry ale zawsze jest to ALE... pod uwage biorę

 

Colorluck Strong Cleaner

 

Gliptone G11 G12

 

Colorluck czyści praktycznie każdy brud w porównaniu z Gliptone wypada tak samo.

 

A odżywka od Colorluck LV podobno nie daje żadnego Matu itp. a G11 daje mat i pachnie obłędnie ładnie, zależy kto co lubi ;)

 

Więc nie wiem co brać dwa zestawy są ekstra, brałem pod uwage Zymola, ale raczej tym nic nie zdziałam auto 24 letnie.

Skóra sucha jak pieprz

Błyszczy się

57b0971e02cf2b10med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

classic, odżywka Colourlock Versiegelung pozostawia naturalny, matowy wygląd tapicerki skórzanej. Dodatkowo tworzy warstwę, która ogranicza jej wycieranie. Przy pielęgnacji starszych skór zalecane jest po aplikacji Versiegelung jeszcze nałożenie Colourlock Leder Protector.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz! ;)

 

Jak kupilem auto pare lat temu, tapicerka strasznie się slizgała gość wypucowal auto do sprzedazy tanim specifkiem na zawartosci silikonow i rozpuszczalników i teraz martw się.

 

Jeżeli faktycznie tak jest to nic tylko zamawiać tego Colorlucka, a co możesz powiedzieć o Gliptone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.