Skocz do zawartości

Szczotkowanie podczas prania


m1chal

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie zastanawiam ... czy podczas prania szczotkujecie tapicerki podczasu uzywania prespray?? czy po prostu spryskujecie prespray, pozniej ekstrakcja i jest wszystko ok?

 

ja to zawsze cale auto szczotkowalem, ale moze sobie robie niepotrzebną robote?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam ... czy podczas prania szczotkujecie tapicerki podczasu uzywania prespray?? czy po prostu spryskujecie prespray, pozniej ekstrakcja i jest wszystko ok?

 

ja to zawsze cale auto szczotkowalem, ale moze sobie robie niepotrzebną robote?

kolego nie ma cudownych srodków do czyszczenia(spryskujesz a plama sama schodzi :-] ) i niestety musisz sie namachac szczotką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryskujesz a plama sama schodzi

 

a szkoda :D

 

takie pytanie mnie naszlo, bo wiekszosc pseudo firm tylko cisnie płynem i zaraz ściąga i niby klienci są zadowoleni :/

 

a najlepesz epranie jakie widzialem ,pokaze wam mam nadzieje w nablizszym czasie :)

 

Maszynka o nazwie tornado, podlaczana do kompesora z powietrzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to :)

 

tak tam jest jakis plyn, w środku tej trąbki jest taki wezyk maly jakis ktory wiruje tam sobie i wypuszcza ten plyn... normlanie spuskujesz wlansie z bliska w ten sposob tapicerke i to niby "usuwa brud" jakos go przemieszczając ..nie umiem tego opisac...

 

po prostu psikasz i nic wiecej nie robisz z fotele. i niby jest wyprany wtedy :-]

 

aczkolwiek efekt mnie nie powalał

 

tu lepiej widać

 

 

dobry komentarz pod spodem :)

"Przepraszam za pytanie, ale co się dzieje z brudem ? Jest wpychany głębiej w wykładzinę ? Czy może pod ?"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze po pryśnięciu presprayem szczotkuje i jeszcze nigdy nie prałem tapicerki pomijając ten krok :) Wydaje mi się, że pomijając ten etap tylko narobił bym sobie więcej roboty bo bez dobrze nałożonego presprayu trzeba zrobić więcej przejść, a co z tym idzie mocniej przemoczyć tapicerkę.

Jako ciekawostkę dodam, że ostatnio trafił mi się klient gdzie odkurzanie zajęło mi więcej czasu niż samo pranie, a po odkurzaniu padło pytanie czy już skończyłem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tornador jest dobry gdzie ciezko dojsc odkurzaczem lub do czyszczenia plastikow.Prywatnie uwazam ze szkoda kasy na urzadzenie ktore wpycha zanieczyszczenia w glab tkaniny.najmadrzejsze pranie jakie wymyslili narazie fachowcy to pranie ekstrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

miszasty, szkoda pompki i zachodu, duży wygodny atomizer nawet wystarcza, a i nawet glorią pryskałem - bitą śmietaną jest bardzo ciężko przemoczyć a fajnie siedzi na materiale po czym sie wchłania i można wyszorować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super muszę tak spróbować bo z pompki puzziego to full wody a co za tym idzie przemoczenia nikomu nie potrzebne a ekstrakcja już z pompki??

Czyli reasumując:

presprey opryskiwacz szczotkowanie brudu z zachowaniem czasu działania, następnie ekstrakcja już z pomki puzziego i sssanieeee :-]

 

dobrze rozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.