Skocz do zawartości

Koszulki dla forum...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taka moja wizja na szybko ;)

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Takie coś mi się bardzo podoba, "stylowe" czarne polo al'a Ralph Lauren z lokiem forum przód i tył ( tak jak zaproponowane)- bez nicka.

 

Dodatkowo w przyszłości można wprowadzić / bluzy/fartuszki fibrowe/czapki fibrowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie właśnie rozmawiałem z moją mama na ten temat i powiedziała, że bez problemu może załatwić nam takie koszulki.

Koszulki były by z firmy Adler. Jest to firma produkująca odzież reklamową. Sam mam kilka ich koszulek i naprawdę, dadzą radę. Mimo użytkowania oraz prania nic się z nimi nie dzieje, nie rozciągają się oraz nie kurczą w praniu jak i nie blakną. Zresztą moja mama sprzedając je do dużych hurtowni i sieci nigdy nie miała z nimi kłopotów dlatego polecam.

Koszulka to ta z linku kolor oczywiście był by do wyboru z widocznych na ich stronie:

 

http://www.adler.info/CZ/CZ/eshop/novin ... o-200/203/

 

Kolejna sprawa to moja mama proponuje same nadruki bez haftów( logo wychawtowane na materiale i potem naszyte na koszulkę. Mówi, że nadruk sprawdzi się idealnie, natomiast haft szczególnie ten na plecach może wyglądać naprawdę słabo.

 

I teraz myślę, ważna sprawa czyli cena.

To tak

Koszt koszuli około 25/26 złoty. Zależna cena będzie oczywiście od ilości tych koszulek. Jak będzie ich naprawdę sporo to będzie oczywiście w dół.

Koszt haftu, takiego jaki przedstawił nam kolega wyżej wzór 10 zł.

Czyli podsumowując koszulka nie wyjdzie drożej niż 35zł jedynie będzie taniej. Oczywiście każdy z forumowiczów koszt przesyłki będzie musiał pokryć za siebie, ale myślę, że gdyby to miało iść pocztą piortytem to nie wyjdzie więcej niż 8 zł.

 

Czas wykonania to myślę, że nie będzie to długo - max 14 dni ale to już tak naprawdę maksymalnie.

 

Oczywiście jeżeli zamówienie to najpierw decyzja, potem chętni się zapisują, ponieważ same koszulki idą z czech i wiadomo jak będzie zamówienie kilku koszulek to koszt za free ale jak np 2 to już 40 zł. Więc zamówilibyśmy jak coś wszyscy razem to zawsze koszty taniej.

 

Oczywiście jeżeli będzie zainteresowanie i wyrażenie chęci zakupu to oczywiście wszystkimi sprawami się zajmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo wychawtowane na materiale i potem naszyte na koszulkę.

wg mnie kompletny bezsens i wyglądać to nie będzie...

 

natomiast haft szczególnie ten na plecach może wyglądać naprawdę słabo.

 

bzdura, jeśli zrobi to ktoś kto ma pojęcie, to haft wygląda bardzo dobrze i bardzo dobrze się trzyma, zrobiliśmy dużą ilość koszulek klubowych dla naszego vag-a, zrobiliśmy nawet polar z haftem na plecach na próbę i też wyszło bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmstr, Skoro jesteś takim znawcą to ok. Ale zauważ, że te literki są małe pod kosmetyką aut są małe i jak zaczniesz to haftować na koszulce to może się w tym miejscu materiał falować. A po drugie sama wielkość literek była by taka, że w hafcie wyszał by ci jedna wielka plama podpisu bo hafciarka nie da rady z takimi malutkimi literami.

A polaru tu nie mieszaj bo to zupełnie inna materiał, przede wszystkim dużo grubszy od koszulki.

 

A z tym haftem najpierw na materiale potem na koszule wygląda całkiem nie źle. Tylko pytanie czy w ogóle widziałeś kiedyś koszulkę zrobioną.

 

I trzecia sprawa sam haft jest dużo droższy od nadruku.

A kupując sobie T-shirty w sklepie też kupujemy w większości z nadrukami a nie z haftami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś pogadać w sprawie koszulek, wybór na prawdę duży. Polo bdb jakości 40pln + haft (ceny detaliczne, w poniedziałek mam dostać ofertę dla 50 i 100 szt i będą to ciekawsze ceny). Co do literek i hafu. Jeżeli będą zbyt małe to będzie to źle wyglądało, sprawa do sprawdzenia, potrzebne zezwolenie administracji na użycie loga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak male nie. to ciut wieksze nie mozna zrobic?.... dla mnie to z przodu logo na piersi w miare male (ale tak zeby nie bylo problemow zadnych)

 

i z tylu np na wysokosci lopatek takie wieksze troche, tak zeby np od jedej do drugiej łopatki bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś pogadać w sprawie koszulek, wybór na prawdę duży. Polo bdb jakości 40pln + haft (ceny detaliczne, w poniedziałek mam dostać ofertę dla 50 i 100 szt i będą to ciekawsze ceny). Co do literek i hafu. Jeżeli będą zbyt małe to będzie to źle wyglądało, sprawa do sprawdzenia, potrzebne zezwolenie administracji na użycie loga).

 

Za samą koszulkę policzyli ci 40 zł gdzie ona kosztuje tak jak pisałem 25 bo pewnie też mają z Adlera bo 95% koszulek jest od nich. Pewnie dla ilości 100 sztuk spuszczą ci 5 zł i to będzie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z rozmiarówką będzie??? ;)

Może poda ktos jakieś wymiary bo tak na oko to S poproszę lub M :o hmmm...

Najpierw trzeba uzyskać zgodę na użycie logo, znaleźć wykonawcę, zrobić projekt, a rozmiary i wymiary to na końcu przed zapisami będą potrzebne. Rozmiarówka może się różnić w zależności od wybranej firmy koszulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza byłaby rozmiarówka z fruita, bo z tymi koszulkami zapewne każdy miał styczność i zna swój rozmiar a poza tym fruity o gramaturze 205 to solidne koszulki, tylko w tym przypadku to t-shirty bo nie wiem jak jest z polówkami w tej firmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wstępnej rozmowie z bossem :mrgreen: Możemy zrobić takie T-shirty w cenie 25zł + wysyłka(w cenie sito, które może być wykorzystane na inne gadżety). Nadruk przód i tył. Minimalna ilość to 60szt. Najlepiej gdybym wysłał jedną koszulkę na próbę osobie związanej z moderacja/adminem i zatwierdziła jakość materiału. W grę wchodzi też polo ale jest to obgadania. Koszulki produkujemy już 20 lat, tylko polski produkt z polskich dzianin. Sito jest drukowane komputerem, nie żadna prasowanki itp.

 

Wstępnie napiszę do noxa w sprawie logo ;)

 

piszcie co o tym sądzicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.