Skocz do zawartości

Koszulki dla forum...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę, że suwak jednak by się przydał, wiadomo praca przy aucie do lekkich nie należy, a polar nie ma najlepszej wentylacji przez co idzie się nieźle napocić np. podczas woskowania. Z suwakiem zawsze będzie nam nieco chłodniej ;) Co innego bluza, ta już ma nieco lepszą wentylację.

 

Yukon zrób nowy temat odnośnie bluz i zamieść ankietę kaptur/bez kaptura, suwak/bez suwaka/krótki suwak i polar/bluza. Wtedy będzie wszystko jasne :)

 

Osobiście jestem za opcją z kapturem i krótkim suwakiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do formy to obie dość interesujące, ale bardziej jestem za tym, żeby wymiary bardziej mi odpowiadały, koszulki musiały przejść lekką przeróbkę, a z bluzą na pewno będzie ciężej.

 

Nie mnie jednak jestem wstępnie zainteresowany, zobaczymy jak się temat rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yukon, wczoraj odebrałem swoje koszulki od krawca i po dokładnym obejrzeniu podobnie jak u kolegi Kuflik, pojawił się defekt przy nakładaniu sita, na jednej sztuce polówki, pozostałe trzy egzemplarze są w porządku.

 

DSC_5527.JPG

 

DSC_5529.JPG

 

DSC_5528.JPG

 

Sorry że nie zobaczyłem tego wcześniej, ale jakoś nie przypuszczałem, że z moimi może być coś nie tak :/ Z resztą miesiąc leżały one u krawca, bo nie miałem czasu ich odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
spokojnie, na razie jeszcze nie zebrała się odpowiednia ilość
Ok, serdeczne dzięki, to mogę spokojnie jechać na urlop do słonecznej Toskanii, oczywiście polo biorę z sobą tam też przyda się reklama forum, w pracy robi furorę Bawarczycy tylko cmokają... dlatego potrzebuje więcej na zmianę. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.