Skocz do zawartości

Koszulki dla forum...


Rekomendowane odpowiedzi

Tshirt powinien być tani i z nadrukiem, polówka jako fajniejsza opcja może być droższa i z haftem. Tak ja uważam.

 

I to jest dobra myśl - polo nie nosi się codziennie więc może być droższe a T-shirta będzie można zwyczajnie wymienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mało wiesz, administrator też robił duże dni otwarte:)

prosze o wybaczenie nie wiedzialem:)

btw czy to ze administrator robil dni otw ma znaczyc ze teraz osoby najbardziej zainteresowane - my - mamy sie zgodzic na to bo robil dni otwarte kiedys??

dalej jestem zdania ze yukona zle potraktowano a nas uzytkownikow forum rowniez;/

I to jest dobra myśl - polo nie nosi się codziennie więc może być droższe a T-shirta będzie można zwyczajnie wymienić

taka opcje rowniez zaproponowal yukon

t-shirt i poloweczke mial by w ofercie nawet wyliczyl ze czesc z zysku mogl by dawac na utrzymanie forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi koszulkami? jakie w końcu będą. Ja chcę Polo.

 

[ Dodano: 27 Sierpień 2011, 20:38 ]

Oferta zaproponowana przez CleanerFreak:

1.

 

Oferta przedstawiona przez yukon:

1. damianTDCi

2. ArekKaz

3. playman

4. ADI@ADI

5. kar01

6. sinrock

7. miHoo79

8. art'ek

9. Justyna

10. Radzimił

11. zieluch

12. kamilgt

13. paluch

14. cash

15. Piciosz

16. Joshua121

17. Mosiu_SR

18. GUCIO-59

 

I tak coś mało chętnych, czyżby sezon ogórkowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poda argument, dlaczego szary user nie może kupić koszulki tam u kogo chce?

 

Jeśli pomarańczowym nie spasowała jakość (oferta yukon), niech zaopatrzą sie w tą za 90zł. Proste?

 

To nie Białoruś!

 

 

 

ps żyszę wszystkim entuzjastą, ażeby detaiiling pozostał dobrym hobby, a nie sposobem na życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt może nie sledze aż tak dokładnie forum ale kiedy ostatnio były dni otwarte u admina? Tak z ciekawości pytam bo pierwsze słyszę... bo o Car Spa słyszał chyba każdy stały user, a ja sam byłem na dwóch spotkaniach :)

 

Wracając do koszulek to pomysł żeby zrobić jedno wielkie zamówienie i kupować je w sklepach uważam za chybiony.

1.Po pierwsze kto wyłoży tyle kasy żeby jednorazowo wyprodukować 100 sztuk koszulek? Pomijam już pozostałe gadżety :lol:

2.Druga sprawa to do jakich sklepów chcecie to wysłać, chyba nie do każdego?

3.Co na to partnerzy forum, bo rozumiem że do nich zostały by wysłane koszulki?

4.Co z koszulkami które by zostaną na magazynie, bo wiadomo, że nie wszystkie zejdą i będą jakieś zalegać w sklepach... kto za nie zapłaci?

 

Do tego dochodzi koszt rozesłania paczek po sklepach, możliwe jest też że partnerzy nie zrobią tego za free bo to dla nich żaden interes i będą chcieli swoją dolę... i to wszystko odbije sie na kim? Na szarych userach :lol: W ten oto sposób z 80zł cena polo skoczy do 100zł :P

Nie wiem jak administracji ale mi by sie nie chciało bawić z tym wszystkim i przystał bym na propozycje yukona, chyba że 2-3zł/szt to za mało za udostępnienie loga. Jeżeli tak to można z tego zrobić 5zł, a cena i tak będzie niższa od "wygranej" propozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Fakt może nie sledze aż tak dokładnie forum ale kiedy ostatnio były dni otwarte u admina? Tak z ciekawości pytam bo pierwsze słyszę...

Oj kolego, były nie jedne.

 

Z mojej strony Yukon może robić koszulki dla wszystkich chętnych.

Ja (my) chciałem porządne, haftowane (jakościowo zbliżone do koszulek SWISSVAX).

 

Wielu widzi w koszulkach które zaproponowałem miliony zarobków – jak tak bym na to patrzył, to nigdy bym nie zorganizował (za własną kase :-] ) CWWC2009 , czy SPOTKANIA WARSZAWSKIE .

Do dzisiaj jest każdy mile widziany na hali i nie przypominam sobie aby ktokolwiek musiał za coś płacić (a głodny raczej nikt z hali do tej pory nie wyszedł :) ).

No cóż, ludzka pamięć jest krótka…

 

 

chyba że 2-3zł/szt to za mało za udostępnienie loga...
Z Forum nigdy nie czerpałem zysków i nie ma mam zamiaru tego robić :P

 

 

PS Krzyku jest czasami tutaj o nic i jeżeli nie ma natychmast odpowiedzi to człowiek jest od razu wieszany na szubienicy :thumbdown: .

Przecież nikt z Adminów tutaj na forum wiecznie nie siedzi, więc RULEX – są czasami ważniejsze rzeczy w życiu aniżeli nasze forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta zaproponowana przez CleanerFreak:

1. Prezes - XL

2.

 

Oferta przedstawiona przez yukon:

1. damianTDCi

2. ArekKaz

3. playman

4. ADI@ADI

5. kar01

6. sinrock

7. miHoo79

8. art'ek

9. Justyna

10. Radzimił

11. zieluch

12. kamilgt

13. paluch

14. cash

15. Piciosz

16. Joshua121

17. Prezes - XL

18.

 

(nie pomyliłem się!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Można prosić jeszcze o dokładniejsze rozmiarówki (wymiary w cm), bo chyba każdy z nas się już spotkał z tym, że co firma to różne wymiary. Sam posiadam koszulki od M do XXL i wszystkie są mniej więcej takie same.

KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta zaproponowana przez CleanerFreak:

1. Prezes - XL

2.

 

Oferta przedstawiona przez yukon:

1. damianTDCi

2. ArekKaz

3. playman

4. ADI@ADI

5. kar01

6. sinrock

7. miHoo79

8. art'ek

9. Justyna

10. Radzimił

11. zieluch

12. kamilgt

13. paluch

14. cash

15. Piciosz

16. Joshua121

17. Prezes - XL

18. KubaLDZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
CleanerFreak, czy takie lub podobne spotkania będą jeszcze organizowane?
Myślę że tak.

 

CleanerFreak, jak doszyjecie jakies 20 cm w tych koszulkach to wezme, jak mozna dac koszulke xxl z klatką 108 cm, ja kupuje normalnie ciuchy xxl a klatke mam 126 cm.

Troche chinska ta rozmiarowka

Pytałem.

Niestety, wielkości o jeden numer mniejszy od namiotu nie mają w ofercie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.