Skocz do zawartości

moze spotkanko na kercherku?


Rekomendowane odpowiedzi

Pavlik tylko to jest BKF, zaraz bedzie popsuta :-] Co do skutecznosci i za ile uda sie "umyć" auto to zalezy bardziej od tego czy własciciel takowej myjni nie wpadl na pomysł coby troche "zaoszczedzić" na chemi. Ja z bezdotykow (Ducato w okresie grudzien-luty) to najlepsze zdanie mam o Ehrle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś poleci jakąś myjnie na Woli ewentualnie Bemowie? Samochód staram się myć jak jestem w domu poza Warszawą, ale i jak długo przebywam w Warszawie to czasem trzeba go opłukać. Byłem kilka razy na samoobsługowej koło Wola Parku ale tam za 1zł jest chyba tylko 35 sekund. Znacie jakieś inne myjki w tym rejonie gdzie będzie się po prostu lepiej finansowo opłacało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kerher miałem pod domem, może chemia była do d*** ale przynajmniej nikt nie miał pretensji jak się z wiadrami człowiek rozstawiał... a teraz. Ostatnio mnie na myjce obok jak tylko gąbkę wyjąłem to od razu mordę piłowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fak. Zawsze tam jezdzilem, ale nie bylem z miesiac (bo nie bylo takiej potrzeby), myslalem ze sobie skocze w przyszly czwartek... A te stanowiska przy LPG sa? Czy zamkneli wszystko?

 

Musze zahaczyc o Niebieskiego Slonia na Sikorskiego bo jak przejezdzalem ostatnio kolo 22 to wygladalo niezle (chociaz to 1000km ode mnie). Musze sprawdzic czy ganiaja jak sie uzyje czegos swojego, jezeli nie to mozna tam sie ustawic kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na sloniu przypadkiem nie byl jakis mikrospot czysciochow z jakiegos innego forum bo sporo osob sie klebilo, jezeli dobrze zauwazylem to na tej myjce odkurzacze sa pod wiatami, z dodatkowym oswietleniem zeby bylo widac co odkurzamy.

 

Jedyne co musze sprawdzic to czy nie siedzi tam ktos przez 24h (za dnia otwarty jest sklepik z tego co zdazylem sie zorientowac na necie).

 

EDIT: Z tego co widze na forum to rok temu byly glosy podzielone na temat tego slonia, ale moze sie cos zmienilo ;) Trzeba zrobic checka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Na myjni na Ciszewskiego na Ursynowie jest nowy fajny bajer - suszarka do suszenia autka po myciu. Co do wiader najczesciej myje na Karcherze przy skrzyzowaniu Rosola/Plaskowickiej. Jak przychodze w godzinach kiedy nie ma obslugi to nikt sie nie czepia. Ogolnie nawet jak ktos jest, ale brak chetnych w kolejce to tez nic nie mowia. Dopiero jak jakies auto musi czekac to zwracaja uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A propos myjni "niebieski słoń" na Sikorskiego. Widziałem tam (na końcu myjni) stanowisko do mycia ręcznego. Było tez napisane, że "stanowisko dla klientów myjni". Więc o co chodzi? Można tam myc na dwia wiadra, a potem wjechać i spłukać myjką :o

I jeszcze jedno. Jak ktoś z okolic Mokotowa i Śródmieścia to polecam myjnie na parkingu, przy al. Niepodległości przed Woronicza (jadąc z Ursynowa do Centrum po prawej stronie). Jest to myjnia na parkingu, a jedyną osobą "pilnującą" jest starszy pan w budzie na podwyższeniu, z której niewiele widzi co sie dzieje na stanowiskach do mycia :D Żeby wychodzil to chyba jeszcze nie widziałem :-] Ale oczywiście na myjni jest zakaz mycia własnymi środkami :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilus100 - myłem tam ostatnio autko ale jakoś szybko mi $ wcina. ciśnienie za niskie a chemia za słaba.

Jakoś mi nie podeszła. Nie mniej jednak czasem tam wpadam bo mam najbliżej.

Wstyd - bo mam swojego karchera i miejscówkę przy garażu ale nie chce mi się czasami rozstawiać ze sprzętem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.