Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak chcesz konkretnego, to polecam zakład, który znajdziesz jadąc autostradą do szarowa, potem skręcasz w lewo na wyjeździe z autostrady i za kilkaset metrów w prawo na Kłaj (zakład zaraz po prawej stronie będzie). Jest to lakiernik z bardzo dużą renomą w całej małopolsce, widziałem wiele aut robionych przez niego i mogę naprawdę go polecić. Jakbyś nie mógł znaleźć to po zjechaniu pytaj o lakiernika Krystiana. Numer telefonu do niego mam w firmie, a jestem na urlopie, więc tego nie podam teraz. Tylko pamiętaj, że nie mówimy o lakierniku "szybko i tanio" , tylko o dobrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może,nic tym nie wniosę,ale może kogoś zainteresuje.Ostatnio rozmawiałem z kolegą z Krakowa,który jakiś już czas temu otworzył myjnię ręczną.

Wiadomo na razie to w większości zajmował się myciem,powiedzmy tradycyjnym.Ale zacząłem go trochę uświadamiać,pokazywać cuda no i oczywiście wspomniałem mu,żeby rozszerzył ofertę o mycie dla klientów ,,specjalnych"+ew. możliwość wynajęcia stanowiska ;)

Trochę chwycił temat ;)

Jak już będzie coś konkretnego,to dam znać,choć zapewne sam się ujawni na forum jako partner co by nie było ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#DawPi - 3d na pewno, ale czy miał lotkę z RSa? :D pieron wie, aż tak to się nie znam :). Z reguły właśnie widywany był z zielonym RSem, w tym sezonie nei widuję w ogóle RSa, a za to STki pomarańczowe co jakiś czas. Raz spotkałem też białe RS albo ST również.

 

Co do miejsca spota, to szczerze mówiąc do Wieliczki mi nie po drodze, ogólnie jestem z Huty, więc jakiś parking marketowy w Krakowie - ok. W czwartek nie dam rady (praca do 22, a później możliwe, że wyruszę na czwartkowe ćwiartki ;) ). Sobota do 17 w pracy, od 19 zajęty. Poczekam na następny termin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondi, pozdrawiasz, ale na pewno nie mnie, ja dopiero z %% wróciłem, ale może w końcu spotkam innego ST'ka 5D w Krakowie. :-] Na razie mi wiadomo o jednym 3D ze skrzydłem RSa i ponoć jakiś jeszcze jeden 3D, ale chyba nie klubowicz FKP, albo się nie ujawnia. :|

 

P.s. ale dzięki za czujność. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, o proszę. A jaka jest lokalizacja tej myjni? Jaki rejon? :-]

Rejony to ogrody dagny(tak okolice,wiem,wiem to nie dzielnica,ale za słabo znam topografię Krk :D ),tam jest kilka myjni,ale jak pisałem póki nic konkretnego,to siedzę cicho :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naginamy na Wieliczkę do bossa (może miałby więcej czasu)?
jeśli to ten sam boss z Wieliczki co myślę to najbliższą sobotę ma już zajętą na gościnnych występach w innych rejonach kraju ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.