Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panie i Panowie

Proszę wybaczyć, ze aż tak długo musieliście czekać na tą wiadomość. Pewnie większość z Was będzie zawiedziona, znienawidzi mnie, podłego Krakusa, który zrobił wielkie "halo" z tego eventu.

-

Jest niedziela, 8 styczeń 2012. Budząc się rano, bez kaca i innych problemów, zjadłem śniadanie(dobre), poranna toaleta i jak co dzień, zasiadłem przy komputerze. Wchodzę na forum, patrzę a w tym temacie widnieje post" Jest ktoś z okolic Krakowa jest temat Pilny :-] :-] :-]"

Niejaki dzinkins zwany Mariuszem z dalekiego grodu, był autorem tego posta. Pomyślałem więc, że chodzi o coś ważnego( awaria samochodu, brak Quick Detailera, lub kończący się Collinite 476 ;D itd. ) natychmiast rozpocząłem rozmowę. Okazało się, że dzinkins, wygrał aukcje WOŚP na której wylicytowana została przejażdżka samochodem rajdowym. Z powodu, nieporozumienia i dużego nawału pracy, nie mógł osobiście pojawić się w Krakowie, a dokładniej w Dobczycach, więc poprosił abym pojechał i "odebrał" wylicytowaną rzecz. bardzo się ucieszyłem, ponieważ nigdy nie siedziałem za kierownicą takiego samochodu nie mówiąc o prowadzeniu go. Szybka wymiana informacji, wymiana telefonów i już byłem gotowy do drogi. Wybrałem się tam z sąsiadem. Pech chciał, że musieliśmy zatrzymać się na stacji w celu zatankowania samochodu. Wychodząc z niego, nie zauważyłem jakiegoś błota, zmieszanego z ropą albo benzyną, poślizgnąłem się i poczułem okropny ból w kostce. Więc to był koniec moich marzeń o jeździe Renault Clio Sport. Załamany zadzwoniłem do dzinkins'a w celu pochwalenia się swoim wyczynem. Szybka wymiana poglądów, zdań i zapadła decyzja. Sąsiad z którym jechałem ,został wytypowany do odbycia jazdy. Więc po raz kolejny, telefon do organizatora, zmiana danych itd. Ot i cała historyja... ;)

Reasumując, sąsiad był okropnie zadowolony z "prezentu.

Jeszcze raz chciałbym podziękować Mariuszowi za podarowanie takiego przejazdu. Wnoszę tutaj o brawa, za wsparcie WOŚP, ponieważ nie była to mała kwota, za którą dzinkins wylicytował przejażdżkę. Było mi naprawde bardzo miło, że kolega wyszedł z taką inicjatywą na naszym forum, i całkiem obcej osobie zaoferował coś takiego. Oby mazidła ze stajni Zymol'a i Swissvax'a spływały do Ciebie drzwiami i oknami, a lakier na M5 pozostał nieskazitelnie gładki!

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z przejazdu.

Jeszcze raz wielkie dzięki! Szkoda, że to nie ja siedziałem za kołkiem, ale i tak było świetnie. :good:

 

dsc3791w.th.jpg

dsc3792l.th.jpg

dsc3809k.th.jpg

dsc3810f.th.jpg

dsc3812v.th.jpg

dsc3813h.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się podobało :good:

 

A ja próbuję budować ten "nowy wizerunek Polaka" a nie ten co sam nie skorzysta i drugiemu nie da ;)

 

Aby takich kawałów było mniej :

 

Sąsiad Amerykanina kupił krowę, więc sąsiad pada na kolana i prosi Boga : "że też by chciał taką"

A sąsiad Polaka kupił krowę, więc sąsiad pada na kolana i prosi Boga : "żeby mu tak krowa zdechłą"

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś posiałem wizytówkę ale znalazłem w internecie namiar to na 99% miejsce bardzo polecane z częsciami do vag'a i nie tylko. Sam kupiłem tak lotkę ze stopem za smieszne pieniądze.

 

" Ja kupilem troche gratow do swojej fl na szrocie w brzeziu kilka km za wieliczka w strone tarnowa jadac krajowa 4. Maja czesci blacharskie jak i mechanicznie takie jak podnosniki szyb. Czynne pn-pt 9-17 sob 9-13. Telefon do goscia ktory bezposrednio zajmuje sie seatami 500-751-204 a ogolny do biura szrotu 012-284-03-04. Ps. Maja tez czesci do opla, bmw, skody, forda i audi. "

 

link do oryginału : http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=11232.15

 

Może spróbuj tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.