Jump to content

Bialy a zielony korek 3M


Recommended Posts

Witam, w piatek kupilismy tzw bialy korek 3M. Na stronie klalkiernik.pl jest napisane ze jest to najmocniejsza pasta scierna. Ku mojemu zaskoczeniu po przejechaniu dosc obficie poteznie zrysowanego elementu na bmw e36 wiele sie nie zmienilo. Gdy wzialem zielony korek i zrobilem podobny manewr element wygladal juz zdecydowanie lepiej. Teraz pytanie, ktory jest mocniejszy? Na opakowaniu zielonego jest napisane ze zielony jest najmocniejszy.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Kamil, zielony korek zastąpił biały korek przy okazji zmiany całej linii ( biały,czarny,jasnoniebieski) na zielony,żółty,granatowy.

 

W moim odczuciu biały zbiera więcej, ale zostawia potężne hologramy i w porównaniu do zielonego dość mocno pyli i szybko wysycha.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam UC.

Różnica jest znacząca bo to są różne typy urządzeń. Ja robiłem pełną korekte DAS-6 na AR156 trwało to około 2 tygodnie po 2-3 godziny wieczorami po pracy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Administrator

Pozwoliłem sobie pokasować te rewelacje pisane przez bischopa5 , byłoby dobrze gdyby forum jednak trzymało poziom i takie porady się tu nie pojawiały.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Taa, czary. Zielony korek lekiem na całe zło tego świata, producenci innych past właśnie pakują manatki bo nie będzie już miejsca na nie na rynku.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Evo, powiedz po co ludzie wypisują takie głupoty. Jaki mają w tym cel? Pierwszy "detailer" z brzegu kupi a tu zonk. Nie wychodzi tak jak u innych.

Link to comment
Share on other sites

Evo, coś tu jest nie tak ponieważ ja potwierdziłem Twoje słowa czyli że biały korek pozostawia koła a zielony nie. Inaczej mówiąc zielony jest lepszy bo pozwala na wykończenie pracy.

 

Dodałem, że wyszła również nowa pasta firmy produkującej komponenty do past 3m i że PODOBNO jest lepsza nie używałem dlatego napisałem że PODOBNO. Do innych firm nie nawiązywałem więc nie wiem skąd stwierdzenie:

 

"Taa, czary. Zielony korek lekiem na całe zło tego świata, producenci innych past właśnie pakują manatki bo nie będzie już miejsca na nie na rynku."

 

 

Jeśli to było powodem usunięcia postów to prosiłbym abyś swój post również usunął bo zawiera te same informacje.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
ja potwierdziłem Twoje słowa czyli że biały korek pozostawia koła a zielony nie

 

Nie wiem czym są te tajemnicze koła ( kręgi w zbożu ? ) , ale jedna i drugia pasta zostawia hologramy, i jedna i druga wymaga wykończenia. Myślałem że ten etap oczywistości forum ma za sobą. Za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem nie moge niestety dać ostrzeżenia, więc moge jedynie polecić intensywne ćwiczenie tej trudnej umięjetności.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.