Jump to content

Recommended Posts

Stosowałem pianę nerty, chyba truck 2000, z opryskiwacza i szału nie było, ani dobrze nie domywała ani nie miała żadnych dodatków nablyszczajacych, białych zacieków tez było sporo.

Link to comment
Share on other sites

Daewoo ma chyba słabe lakiery (strasznie się utleniają), przynajmniej tak to wygląda na większości lanosów, espero, nubira, więc dimera bym do nich nie używał.

Link to comment
Share on other sites

Używałem Nerta Carnet Jumbo przez dłuższy czas, bardzo dobra piana aczkolwiek czasami nie domywa i zostawia zacieki/nalot co szczególnie widać przy czarnym lakierze.

 

Dimmer to raczej tylko do czołgów bo to konkretny kaliber.

Link to comment
Share on other sites

Ja Mam bardzo mocno rozcińczony dimer (wg wskazan producenta) i Aktywna z Dimera Akryle trochę rozjaśnia ale ogólnie dobrze się go stosuje... Ale zawsze Można Jeszcze bardziej rozcieńczać..

Link to comment
Share on other sites

po nercie truck cleaner .... mielismy czasami problemy na myjce z gumowymi uszczelkami... kropki zostawaly i w zaden sposob nie dalo sie ich usunac.. raz tez swoje auto tym spsikalem... i do dzisiaj mam te kropki i nie schodzą w ogole.

 

ale szefowej nie dalo sie powiedziec :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.