Skocz do zawartości

BLOG www.jak.pielegnowacauto.pl


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Ścierania to raz, a po dwa czy nie powoduje to brudzenie klaperów ?

 

Wiem skąd pochodzi dywanik :mrgreen: (bogol musiał wziąć exclusivy), wiem ze właściciel lubi chodzić cały na biało i tu pojawia sie pytanie o oddawanie koloru :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor

Konkurs trwa i cały czas liczymy na Wasze wsparcie :) Trzeba promować auto detailing wśród blogerów ;) !

 

Przypominam, że wystarczy wysłać sms o treści B00002 na numer 7122.

 

Jeżeli przejdziemy do kolejnego etapu to obiecujemy organizację imprezy z duuużą ilością krówek (i nie tylko!) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Kama, he he tylko pamiętaj, że z jednego numeru tylko jeden sms ;) ja myślę, że w takim wypadku trzeba będzie zostać w Warszawie na dłużej w celu jej zwiedzenia... trasa turystyczna pt. "Nocne życie krwaciarzy" :D mamy dobrego przewodnika :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Na blogu pojawiła się notka na temat pielęgnacji skórzanej kierownicy.

 

Dużo osób pytało nas o małe zestawy do czyszczenia skóry, ze względu na to że mają w skórze tylko kierownicę i gałkę. Jaki czas temu Colourlock wypuścił na rynek zestaw, w skład którego wchodzi chusteczka nasączona soft cleanerem + 50ml Leder Versiegelung'a.

 

Na początku wątpiliśmy w skuteczność chusteczki, ale sami zobaczcie test i oceńcie :) Wydaje nam się że warto zaopatrzyć się w taki podręczny zestawik.

 

colourlock-zestaw-konserwujacy-do-kierwonicy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Dystrybutor

Co prawda nie na blogu, ale na naszym kanale youtube umieściliśmy filmik pokazujący zachowanie się wody na powłoce Liquid Elements Base 1 +Shield. Test będzie aktualizowany i co jakiś czas będą nowe filmy :)www.youtube.com/user/mxnowicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.