Skocz do zawartości

Czasowe obniżki cenowe i nowe promocje


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

No to się nie wstrzeliliście w moje typy - trudno ;)

Ale sponsorowanie załogi rajdowej było bardzo w moim typie, dlatego moje małe zamówienie składam u Was :)

Kasa przelana, potwierdzenie przelewu poszło - czekam pod paczkomatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

GrzegorzLU, :)

 

rychu, aaaaj kurcze może innym razem się uda :o uff dobrze, że chociaż żółto- niebieski "kropek" ratuje sytuację :) Dziękujemy za zamówienie.

 

[ Dodano: 17 Lipiec 2013, 14:21 ]

P.S. przed chwilą wyskoczył jakiś błąd i wykasowało się kilka postów z dnia dzisiejszego :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka mx_n, dziś udane następne zakupy w MX vel SNB w Łodzi. :good: Poproszę o info ile mam dopłacić za trigerek (niebieski). :mrgreen:

 

 

 

PS> poproszę o kategoryczne zdyscyplinowanie kolegi Sebastiana, ponieważ mimo mojej początkowo delikatnej a później wręcz nachalnej sugestii (w postaci głośnego chrząkania) nie dorzucił krówki do zamówienia :kox: Nie udostępnił mi również "książki skarg i wniosków", która w każdym szanującym się sklepie powinna wisieć gdzieś na sznurku (wraz z długopisem). W książce owej chciałem go obsmarować za w/w niedaną krówkę :kox: Z góry dziękuję. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Przypominamy o kończącej się w tym tygodniu promocji SHINY GARAGE

 

shiny-garage.jpg

 

Szczegóły promocji:

Przy zakupie produktów firmy Shiny Garage powyżej 99zł otrzymasz jeden z najlepszych na rynku quick detailerów "Almond Quick Detailer", o pojemności 250ml.

 

Przy zakupie powyżej 149zł otrzymasz ten sam produkt o pojemności 500ml!!!

 

ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Duża obniżka cen na APC Gul Javel od SNB. Ponad to nowe opakowanie 2L. Polecamy szczególnie do wymywania pasty po korekcie oraz do mycia silników i mocno zabrudzonych wnęk i zawiasów. W ostatnim czasie jeden z naszych czarnych koni :good:

 

gul-javel-apc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.