Skocz do zawartości

Auto detaling Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 h to nie wiem jak oni się wyrobili

Ludzie!!! Takie rzeczy tylko w erze. W 3 godz to tylko zwykłe "opłukanie" auta, przelecenie jakąś nabłyszczającą pastą i ten tzw "teflon"

Samo mycie więcej czasu zajmie jeżeli zrobiliby to zgodnie ze sztuką detailingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mógłbyś wrzucić jakieś fotki spartolonej roboty przez nich ? bo sam myślałem żeby skorzystać z ich usług ale po tym co napisałeś grubo się już nad tym zastanowię....

 

Ja miałem robiony jeden element w Lactarze i usługa została wykonana profesjonalnie nie widać różnicy odcieni nawet w słońcu. Z tego co wiem to oni sa podwykonawca inchcape, no i chłopaki sie cenią. Myslę że niedługo dam im felgę do lakierowania zarzekli się ze pomalują ja w ori kolorze tak ze nie będzie widać różnicy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

a gdzie znajduje sie ta firma troszku po googlowałem i cosik nie moge znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wrzucić jakieś fotki spartolonej roboty przez nich ? bo sam myślałem żeby skorzystać z ich usług ale po tym co napisałeś grubo się już nad tym zastanowię....

 

Ja miałem robiony jeden element w Lactarze i usługa została wykonana profesjonalnie nie widać różnicy odcieni nawet w słońcu. Z tego co wiem to oni sa podwykonawca inchcape, no i chłopaki sie cenią. Myslę że niedługo dam im felgę do lakierowania zarzekli się ze pomalują ja w ori kolorze tak ze nie będzie widać różnicy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

a gdzie znajduje sie ta firma troszku po googlowałem i cosik nie moge znalesc

Chyba o to chodzi http://www.lacart.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam,

jak widać we Wrocku susza w odniesieniu do profesjonalnych firm detailingowych... może jednak ktoś poleci kogoś kto porządnie korektę zrobi?

Pierwotnie myślałem o samodzielnej zabawie( heh kosmetyki nawet kupiłem już), ale lakier po lekturze forum nie jest taki zadbany jak mi się wydawało mimo mycia na ręcznych myjniach... stąd 1-wszy raz chcę zrobić prof, a później starać się to utrzymać już we własnym zakresie.

O wycieczce do car-spa lub svissvax też myślałem, ale u nich tylko pakiety no i odległość...

 

Będę wdzięczny za rzeczowe info/

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo proszę jaki ciekawy temat :D

cayman9 napisał/a:

tu masz link do pracy kolegi z Wrocławia:

http://forum.kosmetykaaut...?t=5713&start=0

 

Polecam :good:

Dzięki Jacek 8-)

 

Może jakiś wieczorny zlocik na ładnie oświetlonym parkingu :D Widać, że ludzi z Worcka coraz więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chęcią :)

 

a co do samego zainteresowanego (co by nie robić offtopa)

to 18 czerwca mamy spot u Marka w Jelczu Laskowicach to będziesz mógł dogadać szczegóły z większą liczbą ludzi i ich pomęczyć w celu dogadania kwoty itp itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktory? :evil:
:good:

Na magnolii też się fajnie świeci :D tyle że tesco do 24, na factory spokojniej :)

 

a co do samego zainteresowanego (co by nie robić offtopa)

to 18 czerwca mamy spot u Marka w Jelczu Laskowicach to będziesz mógł dogadać szczegóły z większą liczbą ludzi i ich pomęczyć w celu dogadania kwoty itp itd :)

Wiem wiem, ale uważam, że takie spotkania to nie miejsce na takie rzeczy,jak przyjadę to hobbistycznie, pogadać i wymienić info. Nie zamierzam robić reklamy ani antyreklamy na Marka "podwórku" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozwolę sobie odkopać temat, może coś się zmieniło.

Gdzie najlepiej we Wrocławiu zrobić korekte lakieru/polerke?

 

Chciałbym na wiosnę oddać lakier w jakieś sprawdzone ręce, doprowadzić go do dobrego stanu, a później już we własnym zakresie o niego dbać.

 

I przy okazji jeszcze jedno pytanie, gdzie we Wrocku po zimie najlepiej gruntownie umyć podwozie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.