Skocz do zawartości

Auto detaling Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O co Ci tak dokładnie chodzi?

 

Możesz też spróbować w "Basja" na Borowskiej, aczkolwiek tylko słyszałem że się Smart Repair'em zajmują, nie słyszałem żadnych opinii. Niestety, ostatnio ich strona www nie działa, więc musisz się przejechać do nich albo zadzwonić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, znajomy mył tam u nich nowego (salonowego) Golfa jak miał kilka tygodni i był zadowolony, ale skoro piszesz native że rysują auto przy myciu no to lepiej omijać szerokim łukiem. Z drugiej strony na swojej stronie internetowej chwalili się że jako nieliczni mają ubezpieczenie od wykonanych prac. Reklamowałeś usługę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myłem tylko tam przez pewien okres, pewnego razu na dłuższym wyjeździe po zimie zobaczyłem tak naprawdę stan lakieru to bylem zaszokowany - ile kolistych rys przybyło, nie reklamowałem tego u nich.

Za to nawet doprowadzili do szkody auta... ( element do lakierowanie ) ale z ubezpieczeniem faktycznie nie było problemów. ale ja już omijam to miejsce szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Ci tak dokładnie chodzi?

 

Możesz też spróbować w "Basja" na Borowskiej, aczkolwiek tylko słyszałem że się Smart Repair'em zajmują, nie słyszałem żadnych opinii. Niestety, ostatnio ich strona www nie działa, więc musisz się przejechać do nich albo zadzwonić :P

Dakładnie to potrzebuje porowic po nich bo poprostu tragicznie to zrobili. reklamuja sie oni ,ze pomalują czesc elementu ,a nie caly. Po odebraniu auta koszmar w miejscach malowanych pełno wtrącen. Jest gorzej niz było.Wezwałem az rzeczoznawce. A jestem pedantem i mnie to strasznie denerwuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wrzucić jakieś fotki spartolonej roboty przez nich ? bo sam myślałem żeby skorzystać z ich usług ale po tym co napisałeś grubo się już nad tym zastanowię....

 

Ja miałem robiony jeden element w Lactarze i usługa została wykonana profesjonalnie nie widać różnicy odcieni nawet w słońcu. Z tego co wiem to oni sa podwykonawca inchcape, no i chłopaki sie cenią. Myslę że niedługo dam im felgę do lakierowania zarzekli się ze pomalują ja w ori kolorze tak ze nie będzie widać różnicy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wrzucić jakieś fotki spartolonej roboty przez nich ? bo sam myślałem żeby skorzystać z ich usług ale po tym co napisałeś grubo się już nad tym zastanowię....

 

Ja miałem robiony jeden element w Lactarze i usługa została wykonana profesjonalnie nie widać różnicy odcieni nawet w słońcu. Z tego co wiem to oni sa podwykonawca inchcape, no i chłopaki sie cenią. Myslę że niedługo dam im felgę do lakierowania zarzekli się ze pomalują ja w ori kolorze tak ze nie będzie widać różnicy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jutro Ci wrzuce fotki. W lutym zobaczyłem na swoim siedzeniu przy 14 tys przebiegu przetarcie na swoim skorzanym stołeczku . Pojechalem do S- plusa aby to zlikwidowali . Owszem skore naprawili ale przy myciu auta- o które wcale nie prosilem- całe mi porysowali oczywiscie sie do tego nie przyznali . Pojechalem do Flesz car i mieli te ryski usunac . Robili to przez 2.5 tygodnia i prosilem .ze ja to pedant i zapłace wiecej itd.... to co zobaczlem to koszmar . Ja chyba bym lepiej pomalował w swoim garazu :(

 

[ Dodano: 20 Kwiecień 2011, 10:35 ]

co Wy no to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wrzucić jakieś fotki spartolonej roboty przez nich ? bo sam myślałem żeby skorzystać z ich usług ale po tym co napisałeś grubo się już nad tym zastanowię....

 

Ja miałem robiony jeden element w Lactarze i usługa została wykonana profesjonalnie nie widać różnicy odcieni nawet w słońcu. Z tego co wiem to oni sa podwykonawca inchcape, no i chłopaki sie cenią. Myslę że niedługo dam im felgę do lakierowania zarzekli się ze pomalują ja w ori kolorze tak ze nie będzie widać różnicy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jutro Ci wrzuce fotki. W lutym zobaczyłem na swoim siedzeniu przy 14 tys przebiegu przetarcie na swoim skorzanym stołeczku . Pojechalem do S- plusa aby to zlikwidowali . Owszem skore naprawili ale przy myciu auta- o które wcale nie prosilem- całe mi porysowali oczywiscie sie do tego nie przyznali . Pojechalem do Flesz car i mieli te ryski usunac . Robili to przez 2.5 tygodnia i prosilem .ze ja to pedant i zapłace wiecej itd.... to co zobaczlem to koszmar . Ja chyba bym lepiej pomalował w swoim garazu :(

 

[ Dodano: 20 Kwiecień 2011, 10:35 ]

co Wy no to

Ręce opadają - czekam na zdjęcia, może opadną na podłogę...

Zresztą apropo SPlusa to ja robiłem w innym mieście kilka drobnostek lakierniczych i niby zrobili dobrze i niedrogo, ale jednak też można się przyczepić do kilku faktów (niedużych na szczęście) - notabene, jutro im je pokazuje i wysłucham co mają na ten temat do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa poszła do prawnika, a rzeczoznawca ocenia koszty

 

[ Dodano: 21 Kwiecień 2011, 13:05 ]

S-Plus czy takie podobne serwisy raczej nie można zaliczyć do firm detailingowych. One są żeby szybko zniwelować jakiś defekt i tyle.

szybko nie znaczy zle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do flesh car wstawiłem auto do polerowania. Pomyślałem, że jeśli robią tak drogie auta i reklamują się jako detailing center to będzie spoko. Z tego powodu wziąłem ich a nie jakiegoś lakiernika. Polerka trwała 3-4 godziny (czas liczony razem z umyciem brudnego auta). Odebrałem auto i niby ok, ale później patrzę i mam resztki pasty w różnych miejscach.

Poprawili bez gadania, ale to co słyszałem trochę mnie zdziwiło. Na początek (przed polerką) mówili, że dobrze myć auto jakimś ludwikiem itp, natomiast po jakimś czasie (2-3 miesiące) wyszły niedociągnięcia polerki. Wtedy pytali czy czasem nie myję płynem do naczyń, albo na szczotki nie jeżdżę. Wytłumaczyłem czym i jak było myte to poprawili za free.

Trochę dziwne podejście mają bo wg mnie przykładają się do drogich samochodów z wyższej klasy, natomiast auta tańsze to aby tylko było zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a początek (przed polerką) mówili, że dobrze myć auto jakimś ludwikiem itp

 

oszczędzają np na cleanerze przez to

 

Odebrałem auto i niby ok, ale później patrzę i mam resztki pasty w różnych miejscach.

 

gdyby mieli umyć wszystkie zakamary to kolejna godzina pracy a tak to klient sobie umyje, oni w tym czasie zarabiają na kimś innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys kiedys pytalem o korekte lakieru u mnie

krzykneli 2000 + zabezpieczenie jakims cudem - Glare ( 10w1 ) uwaga: na 6 lat :acute:

wiec dalem spobie spokoj :)

co do samej korekty do robili akurat Forestera i efekt byl super, co do zabezpieczenia to lepiej zbic cos z ceny i nalozyc je we wlasnym zakresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem do nich i poprawiali. Mówili, że po umyciu zejdzie ale ja twierdzę że jeśli zapłaciłem to mam prawo wymagać a nie jeździć samochodem z pastą na plastikach :).

Ogólnie dla mnie średnio. Nie wiem jak naprawy bo nie korzystałem z usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.