Skocz do zawartości

SHINING.CAR - SHOPping Rabat 5% Kod: KA


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem w temacie o pianownicach, ale w sumie Was będzie lepiej zapytać bo chyba tylko Wy je macie. Otóż chodzi: Monello Lancia Foam Kit - Karcher HD Series, warto dopłacić do niej w porównaniu do standardowych pianownic PA za 150zł? Czym się od nich różni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianownica to solidna konstrukcja PA, wzbogacona o designerskie dodatki Monello.

Dostarczana jest w estetycznym pudełku, śmiało może służyć nawet jako prezent.

Kilka dodatkowych smaczków w porównaniu do nudnej standardowej konstrukcji, w sam raz dla detailera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej rzeczy nie jestem w stanie zrozumieć. Rozumiem, że u nas było euro, że powstało kilka km autostrad ale jakim cudem można zamówić towar w środę, w czwartek o godzinie 14:48 dostać maila, że towar został wysłany, a o 15:50 mieć telefon że kurier już ma dość czekania na mnie pod domem :o (toż to 240km :kox: ) Towar oczywiście dotarł cały i zdrowy, przez przypadek znalazły się jakieś rzeczy których nie zamawiałem ale nie oddam ;) . Wszystko extra pierwszy mój zakup ale już widzę, że macie stałego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej rzeczy nie jestem w stanie zrozumieć. Rozumiem, że u nas było euro, że powstało kilka km autostrad ale jakim cudem można zamówić towar w środę, w czwartek o godzinie 14:48 dostać maila, że towar został wysłany, a o 15:50 mieć telefon że kurier już ma dość czekania na mnie pod domem :o (toż to 240km :kox: ) Towar oczywiście dotarł cały i zdrowy, przez przypadek znalazły się jakieś rzeczy których nie zamawiałem ale nie oddam ;) . Wszystko extra pierwszy mój zakup ale już widzę, że macie stałego klienta.

medżik xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.