Skocz do zawartości

zakupy z USA


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ratunkuuuuuuu!

Siedzę już tydzień i NIE mogę się zdecydować co przywieźć z US :cry:

Pewniaki to Zymol Carbon i Creame, Wolfgang Sealant 3.0, Dodo LPL.

Rozważałem jeszcze SV Shield i dedykowany cleaner ale w tej cenie więcej ciekawostek można znaleźć.

 

Błagam, niech ktoś odstrzeli mi głowę albo zaproponuje opcję zakupową w kwocie ok 300$.

Wydawałoby się, że wystarczy kupić i się cieszyć, ale to nie takie proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holiday Kity są fajne, ale są dostępne tylko na zymol.com, a oni strasznie ponoć liczą za wysyłkę. Upatrzyłem sobie sklep internetowy z darmową wysyłką, który ma Pinnacle, Griots, P21,DP, Wolfgang i Zymol w ofercie i do tego mnóstwo próbek do wyboru.

Opcji wiele!
, zbyt wiele!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmek, w stanach ciężko dostać Zymola w ogólnodostępnych sklepach , jedynie żółwik , megs , i Mothers przeważnie jest dostępny w każdym sklepie moto, oraz mało znane supermarketowe marki. Co do opłacalności to najlepiej wychodzą cenowo kosmetyki megsa bo tam masz jak nie patrzeć połowę lub nawt 1/3 ceny PL , a w PL megs szybko schodzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie zamawiać byle jedno zamówienie było minimum do 100USD tak do wiadomości

 

Maksimum do 100$ czy minimum od 100$? Bo teraz to brzmi trochę nielogicznie :(

I jakiego sklepu to dotyczy?

 

sorry faktycznie żle wyszło żeby wysłali poza USA to minimum trzeba nakupować na 100 dolców więcej można zawsze :) sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa cła i podatków z usa - patrząc na ceny w USA i darmową przesyłkę do Polski - opłaca się zamówić.

Pamiętam, że była kiedyś mowa o kwocie do 150 EUR - brak cła, a co z podatkiem (doliczą 23%)?

 

 

wszystkie towary w przeliczeniu do 150€ sporowadzane z USA na szczescie omijaja clo, ale przeliczane jest to na dzien dojscia paczka na urzad celny oraz rozliczane wedlug ich smiesznego katalogu, a nie wartosci z FV :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Muszę wam powiedzieć panowie, że jestem rozczarowany współpracą z Zymolem.

Zamówienie złożyłem w piątek rano, potwierdzenie o otrzymanej płatności otrzymałem w poniedziałek koło południa. Ucieszony oczekiwałem paczki w środę.Niestety w środę popołudniu otrzymałem maila informującego mnie, iż paczka zostanie wysłana na Bahamas niezwłocznie po zapłaceniu 105$( cena po 45% zniżce) i potrwa to 3 dni robocze. Odpisałem, że warunki są nie do zaakceptowania i proszę o wysłanie paczki na adres w Miami. W piątek po południu otrzymałem mailem formularz, który muszę im odesłać faxem, a także dopłacić 28$. Przy wcześniejszej deklaracji telefonicznej( przed złożeniem zamówienia) o darmowej wysyłce przy danej wielkości zamówienia 105 i 28$ odebrałem jako żart. Niestety Zymol w żadnym mailu nie odpowiedział dlaczego przez telefon udziela informacji różnych od stanu faktycznego oraz dlaczego tyle czasu zajmuje im odpisywanie na maile. Ogólnie jestem zniesmaczony i lepiej żeby ich produkty urwały mi dupę jakością, bo póki co to czuje się olewany. Obsługa w każdym sklepie internetowym w PL jest moim zdaniem wiele wiele razy lepsza, szybsza i szanuje klienta.

Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.