Skocz do zawartości

Ford Mustang 2005


RedHornet

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny w Ameryce to temat rzeka. Zaczynając od samochodów i paliwie a na domach kończąc. Myślę, że nie ma co zaczynać bo tylko się będziemy wkurzać porównując co można kupić u nas, a co u nich.

Gratuluję samochodu, piękna bestia za rozsądne pieniądze. Dbaj o niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No piękny ten Mustang, też lubię amerykańce :-]

Kiedyś szukając informacji o Royal Purple zawitałem na Wasze forum i pamiętam, że Twój Stang zrobił na mnie ogromne wrażenie ;)

... a co do spalania, pali Tobie naprawdę niewiele, 300C 5,7 340KM pali przynajmniej te 18l :mrgreen: Zobaczymy po zabawie Predatorem czy da się coś spuścić z tego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezwstydnie prześliczny jest ten Mustang, jeździłem kiedyś takim tylko V6, ale dźwięk miał chyba lepszy jak moje V12, fajny prosty samochód, ale wg mnie mizerna jakość wykończenia, mam nadzieję, że w wyższych wersjach jest lepiej.

 

Gratulacje i tak trzymaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezwstydnie prześliczny jest ten Mustang, jeździłem kiedyś takim tylko V6, ale dźwięk miał chyba lepszy jak moje V12, fajny prosty samochód, ale wg mnie mizerna jakość wykończenia, mam nadzieję, że w wyższych wersjach jest lepiej.

 

Gratulacje i tak trzymaj :good:

Tak wnętrzu dużo brakuje do europejskiego auta, ale co tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jest pod maska. Ale to musi byc bestia. Jakis filmik by sie przydal :D

 

 

Tutaj jakiś stary filmik sprzed 2 lat jeszcze bez wielu modyfikacji teraz autko brzmi trochu inaczej :-]

Bestie to ma kolega Mustang GT500 po modach właśnie wrócił z hamowni 763KM i 899 niutków :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestie to ma kolega Mustang GT500 po modach właśnie wrócił z hamowni 763KM i 899 niutków :kox:

 

To jest oska czy czterolap?

Hm rozumiem, że pytasz o przeniesienie napędu. Jeśli tak to to jest ośka - tylna ośka :mrgreen:

 

Tak dokladnie :) Hehe, 800ps na jedej osi to juz problem przeniesc na asfalt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest problem, ale miedzy krawężnikami da się jakoś utrzymać :lol:

Na 1/4 najlepszy wynik miał 12,03 a do 100 wychodzi zależnie od startu 4 z hakiem u mnie 4.8 zmierzyłem najlepiej a mocy połowę mniej także tu dobitnie widać problem jednej osi. Ale jest fun :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest problem, ale miedzy krawężnikami da się jakoś utrzymać :lol:

Na 1/4 najlepszy wynik miał 12,03 a do 100 wychodzi zależnie od startu 4 z hakiem u mnie 4.8 zmierzyłem najlepiej a mocy połowę mniej także tu dobitnie widać problem jednej osi. Ale jest fun :D

 

No w fun nie watpie, chociaz 800@900 to juz sztuka dla sztuki dla oski :) Brak trakcji pewnie do 200km/h jak sie dobrze wcisnie, a to juz troche strach na tylnej osi :D W kazdym razie, chetnie bym zobaczyl jak to lata bo projekt zacny :) Robili mustangi 4x4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.