Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Na forum trafiłem jakiś czas temu szukając porad jak prawidłowo dbać o stan mojego samochodu i o samochody moich bliskich. 

Mam nadzieję, że z waszą pomocą uda mi się zdobyć potrzebną wiedzę i poznać bliżej temat auto detailingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Jestem nowy Lubię detaling kiedyś działałem parę lat w "branży" amatorsko szykując fury na komisie szybkie pranko polerka plakowanie i następny. Chciałbym wrócić do tego bardziej profesjonalnie mam wiele pytań, bądźcie wyrozumiali. Super forum sporo nowości, może czegoś się nauczę 😉 pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Mam kilkuletnie doświadczenie w detailingu gdyż pracowałem w tej branży natomiast obecnie planuję rozkręcić coś swojego w tym kierunku. Chciałbym zacząć przygode od usuwania wgnieceń planuję szkolenie z tego zakresu i po nabraniu odpowiedniej wprawy zacząć na całego z full servisem 🙂

Obecnie w branży nie pracuję więc odświeżam temat i ślędzę co nowego w trawie piszczy. 

 

Pozdrawiam wszystkich którzy kochają samochody i mają tak jak ja pozytywnie zamieszane w czaszce na temat ich czystości 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Od ok 6 lat siedzę w branży. Razem z moim wspólnikiem prowadzimy studio pielęgnacji samochodów Car Lux w Gdańsku. Parę miesięcy temu otworzyliśmy sklep z kosmetykami samochodowymi. W wolnym czasie postaram się z wami wymieniać doświadczeniem. W razie potrzeby służę pomocą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

forum śledzę od jakiegoś czasu, i wiele rzeczy dzięki Wam się dowiedziałem. Detailing amatorsko, z pasji do motoryzacji, ale ostatnio zaczął mi sprawiać coraz większą frajdę dlatego postanowiłem się zarejestrować.

Pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.