Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Długo się wzbraniałem, żeby w ogóle tutaj zajrzeć.

Oj długo.

Wynika to z faktu, że wiele razy polecano mi zajrzeć, a ja zawsze się wzbraniałem, bo nie ukrywam że portfel to nie fabryka pieniędzy, a im więcej się dowiem i doczytam, tym kurcze bardziej będzie mnie to po kieszeni bolało.

Jeśli chodzi o historię, odkąd posiadam auto z "ładnym" lakierem i trafiłem na fora poświęcone typowo "danej marce" tak dotarło do mnie dlaczego poprzednie auto miało kalejdoskop na masce i dlaczego musiałem je "szorować" z brudu co dwa dni. Przy tym myję ręcznie, na automatyczne nigdy więcej już nie pojadę choćby nie wiadomo jakby się chwalili, że ich "nie rysuje". Tak wiem - pisać na forum o detailingu o automatycznych myjniach to tak nie wypada :P

Ale - o ile jeszcze rok temu swojego potwora myłem raz na tydzień, tak od niedawna zauważyłem, że tylko na szybko szamponem i myjką myję raz na 2 tygodnie a porządne mycie od biedy mam raz na pół roku (jak pogoda pozwoli bo niestety garaże w UK rzadko służą na "samochody").
I niestety - zauważyłem też, że kosmetyki które kupuję - są coraz droższe i droższe, choć wciąż ułamek ceny jaką płaci się za "porządne kosmetyki". I tak dochodzę powoli do wniosku, że nie wiem czy taniej nie wyjdzie mnie z jakąś powłoką na aucie (tylko ten koszt na raz dobija) zamiast co tydzień zużywać mniejsze kwoty na szybkie mycia. 

 

Ale - witam, mam nadzieję że znajdę jakieś optymalne dla siebie rozwiązanie i obym kurcze nie wsiąkł w wydatki na wygląd jak zobaczę co proponujecie i co polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Forum przeglądam już kilka dobrych lat, amatorski auto detailing zacząłem od ręcznej "korekty" mojego poprzedniego auta. Mam nadzieję, że dzięki rejestracji będzie mi łatwiej ogarnąć ewentualne problemy przy pracy nad obecnym samochodem. A kto wie może sam będę mógł komuś pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Jestem świeżo upieczonym amatorem cardetalingu. O ile tak to można nazwać :). Dziś się witam, a jestem już po jednej małej polerce lakieru na moim volvo s60. Kolor srebrny, ale efekt wow jest (może to dlatego, że miałem meeega zapuszczony lakier);p.

Pozdrawiam,
Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)
Wypadałoby dodać parę słów o sobie: jestem pasjonatką motoryzacji, za niedługo (oby) pani elektro-mechanik :) nadeszła pora na konkretne zapoznanie się z kosmetyką aut więc trafiłam tutaj :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Dzięki różnym wątkom na forum udało mi się skompletować i zamówić pierwszy zestaw. Mam nadzieje na dalsze rozwiewanie moich problemów podczas walki z doprowadzeniem auta do dobrego wyglądu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

Szukamy doświadczonych osób znających się na Auto Pielęgnacji i Auto Detailingu. Szczegóły na naszej stronie http://carsan.pl/oferty-pracy-myjnia-reczna-auto-detailing-dealerzy-warszawa/ lub pod telefonem 600268425.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Forum czytam od jakiegoś czasu, ale zarejestrowałem się niedawno. Wkurza mnie to forum, bo im dłużej je czytam tym więcej rzeczy kupuję, albo przynajmniej chcę kupić :D i prędzej czy później może na tym ucierpieć moje małżeństwo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Od jakiegoś czasu zacząłem interesować się bardziej szczegółowo tym jak auto może lepiej wyglądać i mam nadzieję że w tym miejscu dowiem się jeszcze więcej bo filmiki z youtuba nie wystarczają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście witam wszystkich serdecznie i przyznaję się, że dopiero teraz mam czas zająć się autem jak należy. Auto od zawsze było dla mnie narzędziem do przemieszczania się od punktu A do B i musiało wrócić do punktu A bez problemu. Na kosmetykę z prawdziwego zdarzenia nie miałam zwyczajnie czasu. Myjnia, dobry szampon, czyste szyby i czasem porządek we wnętrzu i bagażniku. Ale ostatnio wreszcie mam czas, jakieś tam stare auto i chęci żeby doprowadzić to autko do stanu 'ładne'.  Myślę, że po przeczytaniu rad tutaj zawartych  nie będzie to strasznym problemem. 

Jolka 

Land Rover Freelander
Old Catton 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Autodetailingiem zająłem się (prywatnie) jakieś 6 lat temu. Zakupiłem wtedy dość spory (w moim odczuciu) zestaw Meguiars, który stosowałem na dwa auta w rodzinie (Peugeot 207 oraz Ford Focus). Dokupiłem przez ten czas jakieś 2-3 produkty (QD, Step 1 i Step 2). W związku z tym, że na tą chwilę większość kosmetyków dobiega końca, zaczerpnąłem tematu z Waszego Forum aby uzupełnić wiedzę i zapasy. 

Pozdrawiam

Paweł

Peugeot 207 Montebello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.