Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumową brać.

 

Dołączyłem do forum gdyż mam 15 letni samochód, którego kocham średniej mocy miłością a chciałbym pokochać bardziej, a facet jest wzrokowcem, więc jak widzę 15 letni NIGDY nie polerowany i zawsze myty na szczotkach lakier to mnie wzdryga i obserwuję auto tylko z daleka ;)

 

Czytam forum od około pół roku, a dziś w ramach prezentu po urodzinowego dostałem mały zestaw domorosłego polermistrza ;) Liczę na fachową pomoc, jak dostanę uprawnienia to założę konkretny temat o moim przypadku (samochód, sprzęt, zamiary).

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Bartosz. Lubię zajmować się pielęgnacją samochodów i mam nadzieję, iż zdobędę tutaj nową wiedzę na ten temat.

 

Posiadam myjkę Karcher K 5.55 Jubilee wraz z pianownicą HDS, odkurzacz piorący Zelmer Aquawelt, Tornador Gun wraz z kompresorem 100l na dwóch tłokach. Do tego całą masę szczotek, gąbek i ściereczek z mikrofibrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na imię mam Artur, pracuję w hurtowni motoryzacyjnej ACK Części Samochodowe i Motocyklowe oraz jestem przedstawicielem handlowym firmy Nanobiz.pl, która zajmuje się chemią gospodarczą, impregnatami a także kosmetyką aut.

Witam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Michał, i jestem właścicielem firmy "AutoCleanic", która już niedługo będzie mogła dostarczyć produkty marki "Zymol" na terenie Polski. Z tego co widzę, oficjalny reseller ma chyba problemy z dystrybucją, bo nie ma u nich nic od dłuższego czasu.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"AutoCleanic", która już niedługo będzie mogła dostarczyć produkty marki "Zymol" na terenie Polski.

jakaś strona?

 

Strona jest jeszcze w budowie, niedługo dam linka. (Developer się spóźnia).

 

Dystrybucja będzie prowadzona przez Allegro w każdym razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

here we go again...

AutoCleanic, jeśli jesteś firmą i masz ochotę reklamować na forum swój asortyment, czymkolwiek by on nie był - zapraszam do kontaktu z którymś z administratorów, by stać się Partnerem forum.

Póki jednak to nie nastąpi, proszę o usunięcie reklamy (nawet jeśli jest to reklama czegoś co nie istnieje) z podpisu. No i przede wszystkim do zapoznania się z detalami regulaminu portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

here we go again...

AutoCleanic, jeśli jesteś firmą i masz ochotę reklamować na forum swój asortyment, czymkolwiek by on nie był - zapraszam do kontaktu z którymś z administratorów, by stać się Partnerem forum.

Póki jednak to nie nastąpi, proszę o usunięcie reklamy (nawet jeśli jest to reklama czegoś co nie istnieje) z podpisu. No i przede wszystkim do zapoznania się z detalami regulaminu portalu.

 

Ok, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

AutoCleanic, równo trzy miesiące temu słyszeliśmy podobne rewelacje od użytkownika luten który to dziś wykazał pierwszą od baaardzo dawna aktywność na forum. Dwie minuty po tym, Ty zarejestrowałeś się na forum :o:o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.