Skocz do zawartości

Nielsen Choice MAT


DAMIAN1991

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu Przyjechało do Mnie do czyszczenia tapicerki pewne VW Polo

 

Po przeglądzie mojego Stanu magazynowego stwierdziłem ze nie mam nic do Plastików Wewnętrznych

 

Po odwiedzinach pewnego Sklepu nabyłem to

DSC02892.jpg

 

I Stwierdziłem ze Postaram się przeprowadzić Test(budżetowy)

 

Zacznę od Samego Wyglądu: Jest to (na moje oko) strasznie rozcięczony płyn koloru białego. Przygotowany jest do Używania przez rozpylacz. Mój niestety zepsuł się po pierwszym psiknięciu wiec nie wiem jak działa.

 

Zapach: Ciężko mówić o zapachu a jeśli jest to w samym samochodzie po użyciu też jest nie wyczuwalny.

 

Używanie i wydajność: Ja osobiście z braku profesjonalnych padów zastosowałem miękką gąbkę do zmywania naczyń i nakładało się dość przyjemnie ładnie kryło strukturę plastiku VW. Wydajność moim zdaniem zapowiada się naprawdę ciekawie gdyż zużyłem może naparstek na całe Polo.

 

Efekt: Wg Mnie efekt jest zadowalający. Preparat miał nie nabłyszczać a impregnować i nadawać matową powłokę (jeśli mogę to tak nazwać) i tak Było. Plastiki były naturalne i gładkie w dotyku. Wodę też dość odpychały

 

Cena: Wg Mnie B. nie wielka 16 zł za 500 ml tego specyfiku to nie wiele. Choć jak jest naprawdę okaże się po dłuższym czasie

 

Teraz Kilka Foto:

50:50 na Desce

DSC02918-1.jpg

50:50 na tapicerce drzwi

DSC02897.jpg

DSC02899.jpg

Test na Wodę

DSC02901.jpg

 

Mam nadzieje że test Jest Wykonany dobrze.. Jeśli jednak nie to proszę o wskazówki.

Jeśli będzie trzeba przedstawię też całościowo elementy gdyż muszę zrobić jeszcze zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest np. w sklepie Kanara czy NOXa, ale w innym opakowaniu i raczej z innym przeznaczeniem:

 

"Nielsen Choice to dressing odświerzający i zabezpieczający elementy plastikowe oraz gumowe w komorze silnika , nadaje świerzy wygląd pod maską oraz zabezpiecza przed dalszym brudzeniem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Go jako środek do Plastików wewnątrz... (chyba ze coś źle przeczytałem :shock::oops: ) w Sklepie Lakierniczym... ale Jak Pytałem o to To mi powiedzieli ze to do Plastików...

 

A Jeśli jest faktycznie tak jak mówi Artur czy to wpływa na jakość?? samego Plastiku na desce?? Pytam teraz ze względu na to ze wysmarowałem tym Całe wnętrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mrcleaner.pl/nielsen-choice-1l-p992.html

 

Na zdjęciu jest napisane że do Kokpitu:D a w opisie co innego. Ale myślę że nie ma to negatywnego wpływu na plastiki wewnątrz. Bardzo dziwne masz to opakowanie, nie widziałem produktów Nielsena w takich opakowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne opisy producenta:

 

Choice

Interior, tyre & engine dressing

Enhances the appearance and colour of plastic, vinyl, rubber & painted surfaces

Solvent free and may be diluted with water to provide a high gloss or natural sheen, economically

 

Finesse

Two in one cleaner and dressing for all interior plastic and vinyl surfaces

Deep cleaning action, ideal for door shuts and kick plates

Crisp citrus fragrance freshens the car

 

Czyli możesz używać obu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne masz to opakowanie, nie widziałem produktów Nielsena w takich opakowaniach.

 

Takie Było w Sklepie.. Pisało ze do Kokpitu..do tego sam właściciel twierdził ze do tego jest(być może sam nie wie co to) Zastosowałem Efekty Są według mnie zadowalające :) szkoda ze nie pozostawia innego zapachu(jakiś smrodek by się przydał)

 

Co do Finesse.. Dopadnę to sobie porównam.. Na razie się nie spotkałem(no i specjalnie nie szukałem)

 

Skutków negatywnych po pierwszej dobie nie zauważono.. A z resztą moja Praca i tak nie została doceniona wiec co tam :zly: Miałem za to poligon doświadczalny

 

Tu Fotografie wnętrza w Całości-Mam nadzieje ze coś się wypatrzycie :

DSC02937.jpg

DSC02936.jpg

DSC02928.jpg

DSC02923.jpg

 

Koło Tez Tym Śmignołem Choć wcześniej wyczyściłem i też jest ładne ;)

DSC02927.jpg

 

Boczki:

DSC02926.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie... Prosze w takim razie usunąć...

Narazie jedyna opcja uwiecznienia czego kolwiek to mój C510... A wypożyczć cyfrówke byl problem... :oops:

 

Nic nie usunąć , tylko popraw jak możesz i nie zniechęcaj się do dalszych testów i prezentowania ich , może ktoś ze znajomych ma najprostszy aparat i wtedy zrób .

Każde informacje o produktach są ważne , tylko powtórzę , szkoda twojego zapału i włożonej pracy bo nic nie widać na zdjęciach .Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zniechecam sie... To napewno...

Aparat moze uda sie pożyczyć...

A powtórny test przeprowadze już na moich Corsach...

 

 

Dzieki za słowa krytyki... Pozdrowionka

p.s. Czasem telefon potrafi zrobic godziwe foto...ale detale to trudno uchwycic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.