Skocz do zawartości

EP800 Compact Rotary Polisher


Plater

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Grono Forumowiczów,

 

Ostatnio przeglądając sklepy "na wyspach" natknąłem się na takie cacuszko

 

CleanYouCar - EP800 Compact Rotary Polisher

 

LINK

 

 

Czy ktoś z Was drodzy koledzy może korzystał z tego sprzętu i może przedstawić swoje opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

 

Ostatnio pewnych dwóch Panów z tego forum dostalo ode mnie do testow taka polerka.

 

Z tego co mi mowili to spisywala sie bardzo dobrze - porownywana byla z Metabo.

 

Jak cos to mam pare sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pewnych dwóch Panów z tego forum dostalo ode mnie do testow taka polerka.

 

Z tego co mi mowili to spisywala sie bardzo dobrze - porownywana byla z Metabo.

Mogę potwierdzić, podtrzymanie obrotów działa doskonale. Troszkę irytuje na początku włącznik, ale po kilku włączeniach można się przyzwyczaić i nie zwraca się na to uwagi.

Z BP 3M działała tak jak powinna, za te pieniądze jest super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ?
Bo będzie taniej:)

to by była rewelacja, własnie zbieram grosz do grosza na makite/hitachi i sie zastanawiam czy ta maszyna nie zmieni moich planów :mrgreen: możesz coś więcej o niej napisać ? nadaje się do ciężkiej roboty typu lakier w VW/BWM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, pracowałem jeden dzień na tej maszynce (ja i Pawbor85, na zmianę na tym i moim Metabo), nie zauważyłem jakiś dużych niedogodności. Przekładania cechuje się na pewno mniejszą kulturą pracy, jednak do zaakceptowania. Postaram się dziś jakiś film zrobić z porównaniem głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, a masz moze porównanie do kestrala SIM 180?? Dzisiaj własnie miałem zamawiac Kestrela ale teraz sie zastanawiam...kusi mnie cena troszke bo na jesien w mojej kolekcji wyladuje makitka wiec narazie nie chce szalec

ja bym brał ep800 ze względu na wagę i podobną moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, podtrzymanie obrotów działa doskonale. Troszkę irytuje na początku włącznik, ale po kilku włączeniach można się przyzwyczaić i nie zwraca się na to uwagi.

 

czyli problem z włącznikiem jest taki sam jak w DAS6? też odbija i póki się człowiek nie przyzwyczai to sprężyna będzie dokuczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jest ale w UK :mrgreen:

 

One sa prosto od producenta a nie z UK. Od lipca rusze ze sklepem wiec gwarancja bedzie realizowana.

 

[ Dodano: 1 Czerwiec 2011, 15:27 ]

czyli problem z włącznikiem jest taki sam jak w DAS6? też odbija i póki się człowiek nie przyzwyczai to sprężyna będzie dokuczać?

 

Mam nadzieje, ze Maciej odpisze co mial na mysli. Podczas moich zabaw nie zauwazylem odbijania - raczej na poczatku troche ciezko chodzi i lepiej/wygodnie wlaczac dwoma rekoma i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze Maciej odpisze co mial na mysli. Podczas moich zabaw nie zauwazylem odbijania - raczej na poczatku troche ciezko chodzi i lepiej/wygodnie wlaczac dwoma rekoma i tyle.

Ja nie pisałem nic o odbijaniu;/ Po prostu wyłącznik jest specyficzny i trzba się przyzwyczaić(ma zabezpieczenie przez przypadkowym włączeniem), ot koniec problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, dzięki za info.

Jako że szukałem lekkiego sprzętu to ją zakupiłem, jutro powinna dojść to przekażę Wam moje opinie. :)

 

Przełącznik jest bardzo podobny to tego w DAS6 i stąd moje przypuszczenie :-]

czekam z niecierpliwością, może jakieś mini video ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, pracowałem jeden dzień na tej maszynce (ja i Pawbor85, na zmianę na tym i moim Metabo), nie zauważyłem jakiś dużych niedogodności. Przekładania cechuje się na pewno mniejszą kulturą pracy, jednak do zaakceptowania. Postaram się dziś jakiś film zrobić z porównaniem głośności.

 

czesc, potwierdzam słowa Kuflika, maszyną bardzo przyjemnie się pracuje, włącznik faktycznie jest specyficzny, ale bardzo szybko można się do niego przyzwyczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.