Skocz do zawartości

Zymol vinyl conditioner warto?


Liptonosz

Rekomendowane odpowiedzi

BartekB,

uzywalem 3 roznych i jak dla mnie pianka wypada lepiej jesli chodzi o aplikację ale spróbuje bawełnianym i zobaczymy jak bedzie :)

yel1, uważaj przy aplikacji bo jak dasz za dużo albo będziesz robił nie dokładnie to możesz zostawic smugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kupilem ten tanszy Vinyl i jestem zadowolony. Pierwsza aplikacja i nie widze smug. Nie mialem nic pod reka wiec zaaplikowalem platkami kosmetycznymi zony, ktore akurat byly w aucie. Po nalozeniu starlem MF i wyglada naprawde fajnie. Moje plastiki odzyly (cabrio Mazda) i nabraly glebi koloru. Jedyne co musze nastepnym razem poprawic to przetrcie moze jeszcze raz MF bo tak mi sie wydaje jakby troche za bardzo sie swieca.... Ale to takie moje subiektywne odczucie. A i wcale nie nagrzewalem kokpitu. Zrobilem to wieczorem w hali garazowej, temp okolo 12-13 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kupiłem ostanio vinyla i mam pytanie,tak jak mówicie dobrze aby plastiki były ciepłe/rozgrzane czy w obecnych temperaturach jest sens nakładania go czy poczekać sobie na wiosnę a teraz dalej nakładać NL.

A może nagrzać samochód ustawić np w środku temperaturę 22-23 stopnie i działać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nakladalem na platiki zimne jesienia i nie bylo problemow, nakaldalem na podgrzane halogenem i efekt podobny. Na pewno przy temperaturze 0-5 stopni bym go nie nakladal... ale jak nagrzejesz auto po trasie do 20 stopni jadac w podkoszulce i pozniej w garazu sie pobawisz to na pewno bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.