Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej,

 

Mam taką sprawę. Na aucie leży CQuartz.

 

Ogarnięty tydzien temu. Teraz miałem trasę, i chcę auto przemyć klarcherem (np na ehrle lub bp). Którego programu użyć? Tego nr 2, czyli spłukiwanie czy tego nr 4 - czyli osuszanie (z demineralizowaną wodą)?

 

Chce zmyć powierzchowny bród, a większe mycie będzie w sobotę.

 

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie mam garazu, wszystkie rzeczy przy swoim aucie robie "pod chmurka" na dzialce nad jeziorem, chcialem troszeczke odnowic lakier (auto ma 16 lat), czy bez garazu jest sens podejmowania sie tego? (mycie/glinkowanie/polerowac nie umiem(kwestia na osobny temat)/wosk)

 

Podziekowal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mam taką sprawę. Na aucie leży CQuartz.

 

Ogarnięty tydzien temu. Teraz miałem trasę, i chcę auto przemyć klarcherem (np na ehrle lub BP). Którego programu użyć? Tego nr 2, czyli spłukiwanie czy tego nr 4 - czyli osuszanie (z demineralizowaną wodą)?

 

Chce zmyć powierzchowny bród, a większe mycie będzie w sobotę.

 

Dzieki.

 

Oczywiście że tak - myślę że każdy tak zaczynał ;)

 

Możesz samym nr 2 a najlepiej znajdź myjnie gdzie program nr 2 jest tylko wodą zdemineralizowaną :-]

 

witam

nie mam garazu, wszystkie rzeczy przy swoim aucie robie "pod chmurka" na dzialce nad jeziorem, chcialem troszeczke odnowic lakier (auto ma 16 lat), czy bez garazu jest sens podejmowania sie tego? (mycie/glinkowanie/polerowac nie umiem(kwestia na osobny temat)/wosk)

 

Podziekowal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, :good:

 

kolargol, sęk w tym, żeby dobrać wosk pod SRP i żeby się trzymało.....

Z Achillesem, przynajmniej ja takich dylematów jak wyżej nie mam :mrgreen:

 

SRP mam już kupione jest nalozony na niego Colli 476, i jest OK. Ale mój dylemtat :P polega na tym czy AG SRP ładnie wykończy ( o ile mi wiadomo ma jakieś właściowści ścierne) i cleaner, i nie wiem czy pchać się już w coś innego co by dało lepszy efekt tzn. oczyści powierzchnie i odżywi ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najbliższym czasię będe polerował swoją Hanie. Jest to Civic z 98 roku w kolorze niebieskim. Z past mam jedynie FG500 i SF4000 i 2x pady z Flexipads/Menzerny żółty i biały. I Moje pytanie brzmi co jeszcze muszę dokupić ( minimum) aby w ogóle korekta miała sens i był efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wiem że to na forum było bo o tym nawet czytałem ale jak potrzebuję na szybko to nie mogę tego znaleść. Był taki temat z jakby rozkładówką samochodu gdzie zapisywało się wartości grubości lakieru na aucie. I był taki temat też na Detailing World gdzie tam ludzie dawali wrzucali swoje stworzone.

Gdzie to znajdę tu na forum, albo jak to się nazywa po angielsku profesionalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.