Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lakier, który nie wymaga zbytnio korekty (5 letni srebrny, swirle widoczne pod halogenem dopiero) potraktować glinką i potem cleanerem na finishing padzie, czy jeszcze przed tym niebieskim korkiem? Zastanawiam się czy glinka nie porobi hologramów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady. Dzisiaj jeszcze powalcze ;D

 

boro glinka hologramy? :roll:

 

Jaki cleaner planujesz użyć? Są takie które posiadają minimalne właściwości ścierne. Jeżeli uważasz, że Twój lakier nie potrzebuje korekty pasta polerską to użyj tylko cleanera. Sam najlepiej wiesz co chcesz osiągnąć i czy te drobne swirle pod halogenem Ci przeszkadzają czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. mam opla vectre B kolor srebrny metalic. Mam POORBOY'S WHITE DIAMOND i zastawaniam sie czy jesli zastosuje przed woskiem jeszcze MEGUIARS POLISHING COMPOUND to bedzie widoczna jakas roznica? nie wiem czy oplaca mi sie kupowac Meg'sa czy lepiej sobie odpuscic...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie.

 

mam opla vectre B kolor srebrny metalic. Mam POORBOY'S WHITE DIAMOND i zastawaniam sie czy jesli zastosuje przed woskiem jeszcze MEGUIARS POLISHING COMPOUND to bedzie widoczna jakas roznica? nie wiem czy oplaca mi sie kupowac Meg'sa czy lepiej sobie odpuscic...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie.

 

mam opla vectre B kolor srebrny metalic. Mam POORBOY'S WHITE DIAMOND i zastawaniam sie czy jesli zastosuje przed woskiem jeszcze MEGUIARS POLISHING COMPOUND to bedzie widoczna jakas roznica? nie wiem czy oplaca mi sie kupowac Meg'sa czy lepiej sobie odpuscic...?

 

ja bym odpuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.