Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

1. mozecie mi Panowie powiedziec czym lepiej nakładac POORBOY'S WHITE DIAMOND ?? aplikatorem bawełnianym czy gabkowym?

Gąbkowym lub z mf - to jak komu lepiej ;)

 

2. czy MEGUIARS ULTIMATE PROTECTANT trzeba wcierac az pojawi sie zadany efekt i wtedy przetrzec jeszcze fibrą czy wcierac az zniknie spod aplikatora?

 

http://meguiarsonline.com/forums/showthread.php?t=40559

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pady waflowe czy gładkie?

Polerowałem już 4 auta zestawem FC+, UC i UF do tego pomarańczowe i czarne pady ABW (oba rodzaje waflowe), czeka mnie zakup nowych padów i zastanawiam się czy brać teraz gładkie czy ponownie waflowe? Teoretycznie waflowe lepiej odprowadzają ciepło ale przy FC+ wkurzało mnie że strasznie pyliły mimo niewielkiej ilości pasty, pasta gromadziła się i zasychała w rowkach i trzeba było często czyścić. Czy gładki będzie "łatwiejszy w w eksploatacji" - mniej będzie pylił i nie będzie dużej różnicy w nagrzaniu panelu? Mowa o Cutting/Light Cutting Padach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pod koniec maja został nałożony wosk lusso oro, na wcześniej przygotowany lakier, ( mycie, glinkowanie, cleaner), to czy jak teraz będę nakładał wosk na nowo ( tamtego już niewiele zostało, swoją drogą myślałem że dłużej posiedzi)to czy muszę oczyścić lakier cleanerem na nowo, czy wystarczy dokładne mycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mozecie mi Panowie powiedziec czym lepiej nakładac POORBOY'S WHITE DIAMOND ?? aplikatorem bawełnianym czy gabkowym?

Gąbkowym lub z mf - to jak komu lepiej ;)

 

 

to w takim razie SHOWCARSHINE APLIKATOR Z BAWEŁNY może byc uzyty do POORBOY'S WHITE DIAMOND?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie śmiać ale od jakiegoś czasu zastanawiam się jak rozcieńczać kosmetyki przy podanym stosunku np. 1:10, 1:50, 1:15. Chemię i matematykę miałem dawno temu, jednakże postanowiłem najpierw popytać wujka Google. Nic sensownego nie znalazłem. Wykombinowałem sobie taki pomysł, że za wartość "1" postawiam dowolną ilość płynu np. 100 ml a drugą wartość mnożę przez pierwszą np. 1:10 = 100 ml płynu x 1000 ml wody. Czy dobrze kombinuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie śmiać ale od jakiegoś czasu zastanawiam się jak rozcieńczać kosmetyki przy podanym stosunku np. 1:10, 1:50, 1:15. Chemię i matematykę miałem dawno temu, jednakże postanowiłem najpierw popytać wujka Google. Nic sensownego nie znalazłem. Wykombinowałem sobie taki pomysł, że za wartość "1" postawiam dowolną ilość płynu np. 100 ml a drugą wartość mnożę przez pierwszą np. 1:10 = 100 ml płynu x 1000 ml wody. Czy dobrze kombinuje?

tak dobrze jak masz 1:5 to masz litr preparatu i 5 litrów wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy może mi ktoś udzielić odpowiedzi jakiej twardości jest lakier w Fordzie Mondeo MK4. Pytanie to kieruję do kolegów, którzy polerowali juz lakier w nowym mondeo.

Nie wiem czy ma to znaczenie ale kolor lakieru to panther schwarz metalic.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy może mi ktoś udzielić odpowiedzi jakiej twardości jest lakier w Fordzie Mondeo MK4. Pytanie to kieruję do kolegów, którzy polerowali juz lakier w nowym mondeo.

Nie wiem czy ma to znaczenie ale kolor lakieru to panther schwarz metalic.

pozdrawiam.

 

Bardzo bardzo miękki :wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 punktów, czy wosk z maski znika jakoś dużo szybciej i ewentualnie dlaczego??

 

pacjent to czarny vw passat nałożone colli 476s na całym aucie oprócz maski kropelkuje ładnie a na masce wg. mnie nie ma wosku, jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adm

 

 

produkty zakupione na allegro od znanej firmy na T

 

Turtle Wax szampon samochodowy z woskiem

T.F.R koncentrat aktywna piana z kalgonem

fioletowa glinka

 

wytarte do sucha

 

Colli nałożone piankowym aplikatorem i spolerowane fibrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.