Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sie zamawia z kosmetykami i lepiej więcej niż 2,

tak się akurat składa, że nie mam takiej potrzeby. Mam wszystko, oprócz właśnie kawałka super hiper elo gąbki do nakładania wosku.

 

Ma ktoś pomysł gdzie to kupić w Kielcach? Patrzyłem na motoryzacyjnym w realu i tesco oraz w sklepie z lakierami-zemax. Nigdzie nie mają, a potrzeba mi na jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tesco u siebie to tam znajdziesz aplikatory z MF. To już lepiej nałożyć za pomocą szmatki z MF, niż taką gąbką do naczyń, której struktura jest przeznaczona do czegoś innego. Aplikator juzdawno mogłeś kupić, bo w maju miałeś taki sam problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miał ktoś doczynienia z Castoramową myjką Performance PWR330PWA ?

 

Chciałem kupić do tego pianownicę ale ma jakiś nietypowy wtyk. A ta na standardzie to porażka nawet szamponu toto nie nałoży dobrze a co dopiero pianę (piane mam Kenoteka).

 

Czy ktoś wie od czego pianownica/adapter może podejść ?

 

Proszę o wyrozumiałość gdyż myjka jest taka na jaką mnie stać niestety ...

 

Pozdrawiam i Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miał ktoś doczynienia z Castoramową myjką Performance PWR330PWA ?

To prawda piany to z tego się nigdy nie osiągnie co jest w zestawie z myjką, myjka ma taki sam typ podłączenia jak myjka Macallister (zresztą oba produkty to import własny Castoramy) nigdy nie spotkałem się z podobną koncówką u innych producentów,jedyna rada to pianownica P.A. z podobnym wtykiem i zabawa u tokarza :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miał ktoś doczynienia z Castoramową myjką Performance PWR330PWA ?

To prawda piany to z tego się nigdy nie osiągnie co jest w zestawie z myjką, myjka ma taki sam typ podłączenia jak myjka Macallister (zresztą oba produkty to import własny Castoramy) nigdy nie spotkałem się z podobną koncówką u innych producentów,jedyna rada to pianownica P.A. z podobnym wtykiem i zabawa u tokarza :wallbash:

 

Dzięki ;)

Dzisiaj oddałem myjkę udało się ;)

Wziąłem karchera K2.120 + pianownica z regulacją

Zalałem pianą kenoteka i nijak auta tym nie umyłem ...

Zszedł tylko grubszy brud ale cały czas jest tk jakby ukurzony ...

Efekt podobny jak tutaj:

 

 

Czy myjka jest niezbędna do mycia autka ? Zachować ją i szukać pianownicy czy oddać i myć ręcznie ?

 

Już zgłupiałem ale ta myjka nawet nie muska tego brudu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu robiłem tak: White Diamond następnie EX-P i na koniec natty's paste wax, teraz (ciepło) stosuję tylko WD i EX-P
W 2-godzinnych odstępach.

dzieki :)

 

ember, tak można

dzieki :) a w jakim stezeniu proponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) a w jakim stezeniu proponujesz?

 

No to już zależy co znaczy pojęcie w miarę czysta tapicerka. Ale ja bym szukał na opakowaniu opisu rozcieńczenia do lekkich zabrudzeń. Na stronie sklepu ... w opisie wyczytałem że 1:50 lub nawet 1:100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie niskie stężenie 1:100 raczej nic nie da, bo takim minimalny to można sobie jakiś czysty plastik przetrzeć, a nie tapicerkę w której jest brud. Wiadomo, że też nie można za mocne stężenie, bo wybieli siedzenia, ale tak 1:30-1:40 chyba powinno być ok, najlepiej spróbuj na jakimś niewidocznym fragmencie. Poczytaj, bo pare osób używało na forum APC do prania tapicerki, może nie Nielsena, ale już jakąś orientacje będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.