Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy korekta w postaci niebiskiego korka i niebieskiego pada 3M ma sens w wypadku lakieru w nowym samochodzie, czy wystarczy sam cleaner+wosk? Nie doszukałem się żadnych swirli czy innych defektów na powierzchni, oprócz nieszczęśnej 'skórki pomarańczy'

(VW Passat, czarna perła, przebieg ok 70-80km w mieście)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o foto czy znacie jakiś serwer czy coś żeby wrzucić 50 fotek i automatycznie byl link żeby wkleić gotowe duże foty. Bo miniaturki to imageshack daje możliwości ale w pełnym wymiarze brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam znowu trzy pytania :

 

1) Czy FK 303 Foam Pad Glaze mogę używać jako cleanera ?

2) Czy na w.w. produkt mogę nałożyć FK Ultra Poulmer Sealant ?

 

3) Czy te środki mogę nakładać przy pomocy DA, jeśli tak to w jaki sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Powiedzcie mi czy stosowanie wosku do karchera (pojemnik na chemię) ma jakikolwiek sens?

2. Czy PB natty's red nadaje się do granatowego akrylu, jaka jest jego wytrzymałość, i czy jest to wosk nastawiony bardziej na efekt czy na zabezpieczenie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się ponowię :

 

1) Czy FK 303 Foam Pad Glaze mogę używać jako cleanera ?

2) Czy na w.w. produkt mogę nałożyć FK Ultra Poulmer Sealant ?

 

3) Czy te środki mogę nakładać przy pomocy DA, jeśli tak to w jaki sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile czasu zajmuje wyprowadzenie lakieru :ad: fg500->ff3000 za pomocą maszyny ? bo tak przeglądam i czytam to raz ludziska piszą, że ogarniają w kilka godzin a inni znów piszą iż na jeden element poświęcają np 4h :-] nie chciał bym zacząć korekcji w piątek a skończyć w poniedziałek nie wychodząc z garażu :D piszę o średniej wielkości sedanie. dzionek wystarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.