Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy polerka z tej aukcji na pierwszy raz się nadaje ???

 

http://allegro.pl/polerka...1674928108.html

 

 

 

EINHELL BT-PO 1100

 

Te polerki ten sprzedawca sprzedaje 2 dziennie Ciekawe z skąd je bierze.

Ostatnio miał z walizkami.

 

Kupic musisz

 

 

.FLEXIPADS 125

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

ja mam pytanie czy to normalne, że po polerce mocnymi pastami robią się hologramy ?

 

Robiłem pierwszą w życiu polerkę na swoim Volvo 850 (lakier perłowy). Do tego użyłem DAS-6, Pady ABW, natomiast polerowałem mieszanką 3M FC+ i EF.

 

Sam FC+ był trudny do rozpracowania DA, dlatego łączyłem go z EF i pracowało się całkiem przyjemnie, a efekt był zadowalający (polerka była w stylu odświeżenia lakieru, a nie korekty 100% bo to daily_car).

 

Niestety dzisiaj w słońcu zauważyłem hologramy. A ze względu na brak czasu nie miałem możliwości przejechania auta 3M UF.

 

Czy przejazd UF na miękkim padzie usunie hologramy ?

 

Foto z polerki :

 

imag0401b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

 

Wychodzi brak sprzętu i początki pracy, ale chyba nikt nie jest mistrzem od początku.

W takim razie następny zakup to halogen, bo nie było tego widać wcześniej.

 

Szkoda, że dopiero teraz się zorientowałem, bo już cleaner i wosk nałożony.

 

Ale z rezultatu i tak jestem zadowolony, już mnie paru ludzi pytało, czy mam nowy lakier na aucie :D

 

***

 

Może za miesiąc zrobię znowu taki treatment to pozbędę się reszty swirli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się poradzić, bo się trochę gubię i nie wiem co kupić, nadmieniam iż kolor jasny złoty, ciągle przed korektą ale w niezłym stanie, do tej pory, mycie, glinowanie, Chery Glaze AIO i Megs #16, i chciałem spróbować czegoś nowego, waham się pomiędzy:

 

1. Dodo Juice Lime Prime + Dodo Juice Banana Armour= około 240 zł

2. Dodo Juice Lime Prime+ Chemical Guys XXX Hard Core Yellow Paste Wax =około 180 zł

3. Lusso Revitalizing Cleaner Creme + Lusso Oro Wax=około 200 zł

Chyba ze zaproponujecie jeszcze cos innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam problem. Postawiłem moje Audi A3 pod remontowanym budynkiem ostatnio i wczoraj patrzę, a tu pełno plamek farby z elewacji. Próbowałem myć auto, ale tak normalnie nie schodzi. Jest jakiś środek którym by to zeszło? Dodam, że te kropki da się zdrapywać paznokciem, ale jakoś nie widzi mi się latać po całym aucie i drapać, a plastikiem jakimś się boje, że porysuje.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Do srebrnego, nowego lakieru to bez różnicy co się na niego położy ;)

Sam mam takie dylematy ale wszystko wygląda tak samo ale w tej kategorii cenowej jako wosk naturalny to też bym w reda celował. Ale po naviwax light też są super kropelki mimo że to hybryda i max. sheeteng - bardzo mi się podoba ten wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.