Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

czy może lepiej zmienić go na coś a gamy AG jak np pisałeś EGS lub Aqua Wax , myślałem nad Autoglym High Definition Wax ale nie wiem czy warto wydać na niego kasę.

Przejdż do działu http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... c&start=45 Dostanieszwyczerpujące informacje na temat Autoglyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam..

Zamierzam zakupić kosmetyki do wnętrza firmy PB. Interesują mnie dwa produkty, a mianowicie coś do plastików: POORBOY’S WORLD Natural Look Dressing i coś do skóry POORBOY’S WORLD Leather Stuff (półskóra w aucie - info o skórze dot. ilości potencjalnie zużywanego środka przy aplikacji)

Pytanie brzmi: Czy wystarczy jak zakupię jeden środek :?: , w tym przypadku POORBOY’S WORLD Leather Stuff - bo w opisie produktu jest informacja, że nadaję się również do plastików, Reasumując: Zakupić jeden środek czy dwa dedykowane :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko, wiem że było o tym 1000 razy na forum ale chce się upewnić

Zamówiłem polerkę silverline i planuję do niej dokupić bp flexipads 125 i 75mm

czy pady abw 80 i 150mm bedą do niej pasować? czy może polecacie inny rozmiar bp i padow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakim aplikatorem najlepiej stosowac DC2 ? Z gabkowym czy moze z Even Coat ?

 

Czy majac APC i Last Touch z Megsa potrzebuje jeszcze MEGUIARS ENGINE CLEAN, czy raczej bedzie to zbedny wydatek i wystarcza te srodki ktore mam ? Chodzi o wyczyszczenie silnika i nadaniu mu troche swiezego wygladu, ale tez bez przesady. Nie planuje uzyskac efektu takiego jak na gieldach, przy uzyciu litrowych tub Plaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy majac APC i Last Touch z Megsa potrzebuje jeszcze MEGUIARS ENGINE CLEAN, czy raczej bedzie to zbedny wydatek i wystarcza te srodki ktore mam ?

 

Megs Engine Clean raczej niepotrzebny, APC 1:4 powinno dac rade, jesli nie - dasz wieksze stezenie

Megs Last Touch jest raczej detailerem na zewnatrz auta, do zebezpieczenia komory silnika lepiej ValetPRO Talos Protectant,

303 Protectant albo FK Top Kote Anti-Static Protectant ( tym ostatnim robilem miesiac temu silnik i fajnie sie trzyma, nie lapie kurzu)

BTW 303 i FK mozesz dostac testery, wystarczy na silnik i jeszcze zostanie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie! Robiłem ostatnio zabezpieczenie podwozia, no i człek, który to robił nie pomyślał i nie zabezpieczył właściwie zewnętrznej części progów i teraz mam czarne kropki od konserwacji na progach i trochę na drzwiach. Czy zejdzie to Tar Removerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jakiś czas temu dostałam od znajomego tubkę pasty polerskiej Abel Auto Efface Rayuers. Na opakowaniu jest napisane, że to pasta do ręcznego usuwania zadrapań, czy na aplikatorze tricolor ma szansę zastąpić UC na całej karoserii? Czy lepiej ją zużyć na pojedyncze rysy, a cały samochód oblecieć czymś innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kasieńka, Też chciałem ją wykorzystać zamiast UC ale swirlsów nie usunąłem ale troszkę odświeżyć lakier tym można.

A na pojedyncze rysy to też ostrożnie bo sobie przetarłem lakier znęcając się nad jakąś niewielką ryską, która po porządnych środkach pewnie by zeszła.

PS: to było dawno, jeszcze przed erą forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.