Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

yukon, ja używałem Renoskóra, który na drobne uszkodzenia będzie dobry, na większe już trudno. Ale nie skorzystałem z lakieru bezbarwnego, gdyby go dodać może być większa trwałość.

 

Zestaw aceton plus czarna farbka masz choćby na aukcji nr 294434121. Do tego z innej aukcji od tego sprzedającego możesz wziąć bezbarwny.

 

Ja malowałem całość kierownicy i po poł roku zaczęła brudzić. Ale dałem bardzo dużo farby i nie miałem bezbarwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tez dajecie tak dużo środka ?

 

Ja daję 2-3 krople na aplikator na 1 szybę .Jeżeli szyba jest bardzo brudna najpierw czyszczę ją płynem do szyb a później CGP .

 

Ostatnio oglądałem filmik demonstracyjny autoglyma jak używać większości ich produktów i byłem szczerze zdziwiony , gdyż np. w przypadku SRP zalecają wysmarować cały samochód na bogato i jak zaschnie zetrzeć . Tak jak oni to pokazali na tym filmiku to butelka srp 325 ml wystarczyła by na 2 -3 auta :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tez dajecie tak dużo środka ?

 

Ja daję 2-3 krople na aplikator na 1 szybę .Jeżeli szyba jest bardzo brudna najpierw czyszczę ją płynem do szyb a później CGP .

 

Ostatnio oglądałem filmik demonstracyjny autoglyma jak używać większości ich produktów i byłem szczerze zdziwiony , gdyż np. w przypadku SRP zalecają wysmarować cały samochód na bogato i jak zaschnie zetrzeć . Tak jak oni to pokazali na tym filmiku to butelka srp 325 ml wystarczyła by na 2 -3 auta :o

O to chodzi,szybciej się skończy,kupisz kolejne :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę z innej beczki - czy ktoś z Was ma namiary na sprawdzony sklep (internet) gdzie można kupić olej MOTUL? Ważne by to było sprawdzone miejsce, aby nie trafić na podróbkę... Niestety moje źródło z którego brałem zniknęło z rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysle o ramce. Jak na zdjeciu odpada, bo to nie praktyczne.

Nie chcę się wtrącać bo i tak zamontujesz jak chcesz, ale czy nie lepiej, żeby obiektyw kamery skierowany był w dół? Bo na podstawie tej kamery i miejsca montażu co pokazałeś to będzie patrzeć poziomo :idea: Nie jest to trochę bez sensu? :idea:

 

A co do zabezpieczenia, to ja gołą blachę zeszlifował bym delikatnie papierkiem ściernym, odtłuścił bym dobrze zmywaczem silikonowym, potem farba podkładowa dwa razy pędzelkiem, potem bazowa dwa razy pędzelkiem, najlepiej pod kolor, na to ewentualnie klar. Czyli tak jak normalny proces lakierowania w wersji mini :D Bo rozumiem, że otwarte zostaną tylko krawędzie wycięcia... :idea:

Użył bym takiego zestawu jak od MX-ów: K L I K

 

Jak coś źle powiedziałem, niech mnie jakiś lakiernik poprawi, ja lakiernikiem nie jestem, sprzedaje tylko pistolety do malowania :P

 

Nie wiem czy podkład można sobie darować czy nie, ale jeśli nie jesteś pewien, to zadzwoń po prostu do MX i Paweł Ci pewno coś mądrego doradzi. Najwyżej kupisz też podkładu niewielką ilość. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.