Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy Meguaier's 205 czyli ten Ultra Finishing Polish ma w sobie jakies wypelniacze? Zrobilem auto SSR3 potem wykonczylem tym 205,ladnie bylo. Dzis auto umylem i tragedia same hologramy. Przed chwila uzylem na calym aucie SSR1,moze zle ze go ominalem wczesniej, czy on tez ma jakies wypelniacze? I czy mam teraz naniesc wosk? Mam tylko koloryzujacy T-cut. Czekam na info. Dzikuje z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

1. Czy UC Meguiars'a usunie z lakieru wosk Collinite 476? Chciałbym ponowić korekte lakieru UC, ale nie wiem czym najlepiej usunąć wosk z karoserii? Jakie są inne metody usuwania wosku? Oczywiście ręcznie...

2. Czy do nakładania UC lepszy jest pad tricolor? czy gąbka obszyta mikrofibrą CarPlanu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

1. Czy UC Meguiars'a usunie z lakieru wosk Collinite 476? Chciałbym ponowić korekte lakieru UC, ale nie wiem czym najlepiej usunąć wosk z karoserii? Jakie są inne metody usuwania wosku? Oczywiście ręcznie...

2. Czy do nakładania UC lepszy jest pad tricolor? czy gąbka obszyta mikrofibrą CarPlanu?

 

UC powinno spokojnie usunąć wosk, inny prosty sposób to bardziej agresywna aktywna piana albo cleaner. To już musi usunąć wosk.

Do nakładania UC wg mnie będzie lepszy tri color, lepiej wykorzystasz nacisk dłoni, powinno być też ciut wygodniej jeśli można o tym mówić wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co moglo pojsc nie tak... Po tym #205 bylo ladnie, skoro nie ma wypelniaczy,to powinno tak zostac,a po paru dniach i myciu same hologramy. Jak to poprawic, myslalem ze SSR1 pomoze (stwierdzilem,ze megs mi wypelnil wszystko), wiec wczoraj dokladnie go rozpracowalem na aucie i znowu jest ok, ale czy do pierwszego mycia? Na to wszystko poszedl wosk koloryzujacy T-cut,bo innego jeszcze nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie dzieki za odzew,bo spac nie moglem przez to :) Na ta chwile poczekam czy znowu bedzie to samo po tym SSR1 (IPA brak). Jak tak,to zaczne od nowa SSR3,bo moglem nim zle robic i tak pewnie bylo (bo pad byl zawalony pasta) albo oddam to w rece kogos z okolic, kto sie na tym zna lepiej. ech...a myslalem ze megs wypelnia i ze to bedzie powod,a tak kicha. Mam tylko nadziej,ze nie zasmiecam forum,nie wiedzialem gdzie o to pytac, pozdrooo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam już od godziny i nie mogę znaleźć. Gdzieś na forum, nie tak dawno było coś o nowości z valet pro do plastików zewnętrznych. Dawało bardzo ładny i trwały efekt. Poda ktoś link z tematem ? Przewaliłem ich już całe mnóstwo i dalej nie mogę znaleźć.

Pozdro :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, stosuje na zewnatrz.apc megsa w stezeniu 1:4, myje tym stęzeniem takze.opony i zastanawiam sie czy nie jest za mocne, jak wyglada.to wg. Was? mozna bez martwienia sie takim myc?

 

po dwa, czy i jak rozrabiac sie powinno dekabit.. mam go w postaci plynu bez info na.ten temat.

 

pozdr. i dzieki za.odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.