Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam nie dysponuje zbytnio czasem na studiowanie calego tematu wiec prosze o pomoc w doborze myjki cisnieniowej obecnie posiadam myjnie parowa optime i chce sie doposazyc w cisnieniowke karchera lub herkulesa bo takie marki sa dostepne na moim rynku sredni przerob to 5 aut dzienie cos do 2,5tys a i zeby mozna dopiac pianownice z gory dziekuje za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie mam. Otóż dwa tygodnie temu nalożyłem Colli 476 zgodnie ze sztuką detailingu. Wyszło to bardzo ładnie i przez ostatnie dwa tygodnie jazdy w deszczu elegancko kropelkuje ioddanycha wodę. Myślałem jednak że owa warstwa wosku też spowoduje mniejsze przywieranie brudu a tym czasem dziś po bezdotyku (only woda zdemineralizowana) warstwa prudu jak była tak została... czy coś zrobiłem źle czy po prostu ten wosk tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barry_1, przerabiam właśnie ten sam schemat, też auto 2 tyg temu posmarowane collinem i dziś bylo pierwsze mycie, sama woda praktycznie nic nie usuwa, ale ten wosk tak się zachowuje na początku - poci się i łapie brud, potem jest już spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj patrze do szafki w garazu a tam 3l VALETpro pH NEUTRAL SNOW FOAM z tych niskich temperatur zrobiło się białe... ale niedawno czytałem ze komus tez sie tak stalo i radziliscie zeby sie tym nie przejmowac, piana nadal bedzie ok.

Wiec wlałem 40ml do glori i rzeczywiscie, wszystko oki...

I tu pytanie... Czy może przez zime tam stac, czy trzeba ją zabrac ?

Zostawiłem w tej szafce także galonowe opakowanie szamponu Presta. Czy szampon trzeba zabrac ?

Reszte kosmetyków zabrałem do pokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Ktoś przyozdobił mojego Mondka w rysę . I teraz pytanie czy salon Smart Repair ogarnie to ? (rysa nie do podkładu w dwóch może ciut ale dość głeboka o długości 0 -50 cm )

 

I jaki to mniej wiecej koszt ?

 

pozdr leszcz

 

ps. najbliższy taki punkt mam w Toruniu ale nie znam opinii o nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o jakiś konkretny srodek do nadkoli, Glorią już próbowałem z pianą i nic nie daje, a nie wszędzie da się ręką sięgnać dlatego pytam o srodek którym spryskam wszystko i po chwili spłukam.

No dobra APC... jakiej firmy i w jakim stężeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o jakiś konkretny srodek do nadkoli, Glorią już próbowałem z pianą i nic nie daje, a nie wszędzie da się ręką sięgnać dlatego pytam o srodek którym spryskam wszystko i po chwili spłukam.

No dobra APC... jakiej firmy i w jakim stężeniu?

Jak chcesz bezdotykowo to spróbuj Tenzi Truck np 1:6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.